Mobilne studio treningu EMS

Mobilność ma dla wielu trenerów ogromne znaczenie. Dzięki mobilności mogą prowadzić treningi zarówno w domu u klienta, jak i w outdoorze. Justfit stworzył koncepcję mobilnego studia dla trenerów personalnych.  Dowiedz się, jak osiągnąć satysfakcjonujące przychody przy niskim nakładzie inwestycyjnym.

Satysfakcjonujące przychody

Jeśli mobilność ma dla ciebie duże znaczenie, trafiłeś pod dobry adres. JustfitLite to unikalny produkt EMS. Opracowano go między innymi z myślą o profesjonalnych trenerach personalnych. Jako trener będziesz miał możliwość prowadzenia nie tylko mobilnego studia treningu, ale także punktu sprzedaży kombinezonów hybrydowych nowej generacji. Oznacza to dla ciebie dodatkowy przychód, a dla klientów uczucie jeszcze bardziej osobistego i higienicznego treningu.

Dla kogo twoje mobilne usługi?

Klienci, którzy mają wyjątkowe oczekiwania i potrzeby, wymagają szczególnej uwagi ze strony trenera. Niektórzy wolą ćwiczyć w intymnych warunkach, z dala od tłumów. Mają do dyspozycji ogród lub pokój do ćwiczeń w swoim domu. Są ludźmi zapracowanymi i chcą wykorzystać przerwę na lunch na trening w biurze. Segment rynku usług uszytych na miarę klienta zdecydowanie rośnie. Ludzie szukają długoterminowych rozwiązań i są gotowi zainwestować w treningi więcej pieniędzy. Więc masz okazję wykorzystać tę niszę.

Po więcej informacji zapraszamy na https://justfit-ems.pl/

- REKLAMA -