Siła pod lupą

Wiele mówi się o treningu ze sportowcami. To z pewnością marzenie wielu trenerów. Trenerzy pracujący w klubach fitness i studiach treningu personalnego mają jednak inne cele, inne wyzwania: muszą nauczyć klientów, “biurowych atletów” często siedzących 8 lub więcej godzin za biurkiem, jak podnosić prawidłowo zgrzewkę wody na zakupach, jak nosić dziecko, jak zdrowo i bezpiecznie schudnąć, żeby nie obciążać bolących stawów lub przygotować do pierwszego w życiu maratonu

Wydarzenie, organizowane przez Perform Better Europe, markę której chyba żadnemu trenerowi przedstawiać nie trzeba, sięga do podstaw wiedzy, którą każda osoba pracująca a amatorem aktywności fizycznej mieć powinna.

Dzięki wieloletniej współpracy medialnej i merytorycznej z Perform Better mamy dla trenerów z Polski specjalną ofertę cenową. Specjalny kod przy rejestracji pozwoli na zakup biletu w cenie z pierwszego pułapu cenowego.

Chętnych do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które odbędzie się w Monachium w dniach 2-3 lutego br., zapraszamy do kontaktu mailowego.

Prześlemy kod promocyjny. Piszcie na dwarowna@fitnessbiznes.pl
Do zobaczenia w Monachium!

Szczegóły dotyczące imprezy – https://www.strengthmatters.de/?lang=en

- REKLAMA -