3 kroki do idealnych zajęć grupowych

Mamy nadzieję, że twój klub już wystartował, a klubowicze powrócili do treningów. Jednym z najlepszych sposobów na powrót do regularnych ćwiczeń i zastrzyku motywacji są oczywiście zajęcia grupowe. To prawdopodobnie za nimi klubowicze stęsknili się najbardziej.

Grafik zajęć z przyjaznym użytkownikowi systemem rezerwacji zajęć to podstawa. Przyjrzyjmy się, jakie wymagania powinien spełniać, by zadowolić klientów, a tobie ułatwić zarządzanie klubem.

Przede wszystkim widoczność

Zadbaj o łatwy dostęp do grafiku zajęć. Klubowicze nie powinni mieć problemu ze sprawdzeniem terminu zajęć lub zmian w terminarzu zajęć. Zadanie ułatwią Strefa klienta i aplikacja mobilna.

W Strefie klienta oprócz terminu zajęć, klienci znajdą ich szczegółowy opis i informacje o instruktorze, a także będą mogli zobaczyć aktualności oraz kupić wejściówkę. Z kolei dzięki aplikacji mobilnej twoi klienci mogą także otrzymywać na telefon notyfikacje push, przypominające o nadchodzących zajęciach, na które wcześniej zrobili rezerwację.

Po drugie: rezerwacja

Przepełnione sale nigdy nie należały do przyjemnych doświadczeń dla ćwiczących, teraz obostrzenia sanitarne bezwzględnie tego zabraniają. Jako właściciel powinieneś zadbać, by klienci nie wychodzili z klubu zawiedzeni brakiem miejsca na zajęciach, na które przyszli. Rezerwacja miejsca w systemie eFitness jest dla klubowicza bardzo łatwa. To zaledwie kilka kliknięć, które gwarantują udział w zajęciach w komfortowych warunkach. Ty ustalasz limity, blokady za nieobecność na zajęciach i wiele więcej.

Być może w obecnej sytuacji sporo klientów nie może sobie pozwolić na stałe treningi w  klubie – możesz zapewnić im łatwy dostęp do pojedynczych zajęć z formą płatności Pay As You Go. Dzięki temu utrzymasz klubowiczów, a oni z pewnością docenią tę możliwość.

Po trzecie: dostosowanie do twojego modelu biznesowego

Ostatni punkt, ale równie ważny – oprogramowanie do zarządzania klubem musi dawać ci elastyczność działania. Dlatego w eFitness znajdziesz wiele możliwości konfiguracji grafiku i rezerwacji zajęć.

Co mamy do dyspozycji? Wprowadzanie stałych rezerwacji, konfiguracje kursów, zajęć incydentalnych, nadrzędnych, treningów personalnych i wiele więcej – wszystko po to, byś mógł działać na własnych zasadach. Bez względu na to, czy prowadzisz klub fitness, studio jogi, szkołę tańca czy box CrossFit.

Nie zapomnij, że cały czas możesz korzystać z zajęć online. Część klubowiczów pokochała tę formę zajęć i chce kontynuować treningi, a ty wciąż możesz docierać z ofertą daleko poza lokalny zasięg twojego klubu.

Chcesz wiedzieć więcej o działaniu systemu rezerwacji w eFitness? Skontaktuj się z nami.

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -