Milion SMS-ów do klubowiczów

Wiesz, że komunikacja to podstawa. W czasie wakacji szczególnie zadbaj o kontakt z klubowiczami – bądź blisko nich i komunikuj wszystkie informacje związane z klubem. Mamy coś, co może w tym pomóc.

W ostatnim artykule “Wakacje od klientów?” pisaliśmy o możliwościach, jakie daje system eFitness w zakresie tworzenia promocji i kodów rabatowych. Teraz chcemy przedstawić ci dodatkowe wsparcie.

Nawet milion darmowych SMS-ów

Jak to działa? Każdy klub pracujący na systemie eFitness może skorzystać z wakacyjnej promocji na darmowe SMS-y. Każda opłacona przez klub w terminie faktura spowoduje przekazanie przez eFitness tylu bezpłatnych wiadomości SMS do klubowiczów, jaka była wartość FV (1 zł = 1 SMS). Szacowana liczba przydzielonych SMS-ów dla całej branży przez eFitness to aż milion wiadomości do klubowiczów w Polsce do końca wakacji!

Mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość! Wiemy, jak w ważne jest dla ciebie utrzymanie płynności finansowej w czasie wakacji, dlatego mamy rozwiązanie. Wydłużyliśmy termin płatności faktur do 21 dni.

Do czego mogą ci się przydać darmowe SMS-y?

Stwórz wakacyjną promocję dla stałych lub nowych klientów, rabat na opłatę wpisową, wybraną ratę lub inną okazję pasującą do oferty i biznesowych założeń twojego klubu. Żeby promocja przyniosła pożądany efekt w postaci powracających klubowiczów, potrzebujesz jeszcze dobrej komunikacji. Nie zapomnij poinformować klubowiczów o nowej promocji! Przydadzą się darmowe SMS-y i automatyczne maile. Targetuj, udoskonalaj i ciesz się efektami.

Wsparcie cały czas

Akcja “Milion SMS-ów” jest kontynuacją działań, jakie podjął eFitness podczas zamknięcia klubów fitness na czas epidemii. Skuteczne rozwiązania i realna pomoc, to szansa, by wspólnie pomóc przetrwać branży fitness w Polsce. Wierzymy, że razem możemy więcej.
Akcja Darmowe Smsy i wydłużony termin płatności faktur są dostępne do końca sierpnia 2020.

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem systemu eFitness? Napisz do nas, pokażemy ci, jak wspieramy naszych klientów.

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -