4. edycja GO ACTIVE SHOW

Po sukcesie tegorocznych targów sportowych GO ACTIVE SHOW w Nadarzynie k. Warszawy, organizatorzy rozpoczęli pracę nad kolejną, czwartą już edycją, która odbędzie się w dniach 22-24 maja 2020 roku.

Go Active Show to największe w Polsce, a czwarte w Europie, targi sportowe. Go Active Show jest imprezą certyfikowaną przez UFI, co potwierdza najwyższą jakość wydarzenia i czyni ją jedną z najważniejszych wystaw organizowanych na świecie. W 2019 na Go Active Show zaprezentowało się prawie 500 wystawców, reprezentujących niemal 600 międzynarodowych brandów.

-Impreza co roku przyciąga dziesiątki tysięcy miłośników aktywnego i zdrowego stylu życia, na których czekają spotkania z gwiazdami różnych dyscyplin sportu, zawody o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej, intensywne treningi oraz cenne warsztaty i szkolenia. Go Active Show to dla odwiedzających także szansa do spróbowania nowych aktywności sportowych oraz zrobienia zakupów sprzętu, produktów i usług sportowych w specjalnych, targowych cenach. Go Active Show to 3 dni sportowych inspiracji i prawdziwego funu! Tego jeszcze w Polsce nie było! Stworzona przez nas formuła ma na celu łączyć event z biznesem – mówią organizatorzy.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -