Hammer Strength – z korzyścią dla inwestora i klientów

Maszyny do treningu siłowego Hammer Strength od 1989 roku nie zmieniły swojego wyglądu. Dlaczego? Bo wiąże się on z najlepszą biomechaniką i niezawodnością – jak mówi producent. Maszyny Hammera są praktycznie bezawaryjne. Tak więc ich zakup to opłacalna inwestycja. Kości zarówno dla inwestora, jak i klientów.

Korzyści dla inwestora

Gdy klub fitness lub siłownia zakupi przynajmniej 15 urządzeń marki Hammer Strength, staje się automatycznie Oficjalnym Centrum Treningowym Hammer Strength. Obiekt zostaje wówczas wpisany na listę oficjalnych ośrodków (m.in. obok siłowni dla Secret Service, Navy Seals, ośrodków sportowych najsłynniejszych drużyn sportowych) oraz może promować się wykorzystując wszystkie atuty marki.

Hammer Strength - z korzyścią dla inwestora i klientów

Hammer Strength a trening funkcjonalny

Chociaż Hammer Strength kojarzy się przede wszystkim z flagową linią maszyn plate-loaded, w asortymencie marki znajdują się również akcesoria oraz rozwiązania dla stref funkcjonalnych. Amerykańska marka, oprócz klatek Power Rack, oferuje również rozwiązania do treningów grupowych np. klatki RIG. Ich modułowy charakter umożliwia stworzenie unikalnej strefy treningu funkcjonalnego. Uzupełniona o akcesoria treningowe oraz np. ergometry wioślarskie, czy trenażery SPARC sprawdzi się zarówno w siłowi, jak i butikowym klubie.

Personalizacja maszyn

Hammer Strength umożliwia personalizację maszyn. W maszynie z nakładanym ciężarem funkcjonują trzy niezależne możliwości kolorystyczne (rama, ramiona ruchome oraz tapicerka). Daje to szereg ciekawych rozwiązań, które jeszcze bardziej wyróżnią klub. Zdarza się też, że inwestorzy decydują się na taki zabieg, żeby np. maszyny na dolne partie ciała były w innej kolorystyce niż maszyny na górne partie ciała.

W najbliższym czasie klienci będą mogli poznać wszystkie atuty maszyn Hammer Strength trenując w Centrum Treningowym Gościnnaw Starych Babicach, RaptorGym w Janowie Lubelskim  oraz w nowej siłowni w Ełku

– mówi Maciej Wolny, właściciel TOP-GYM.

– Zainteresowanie treningiem siłowym i marką Hammer Strength, które utrzymuje się od kilku lat, niezmiernie nas cieszy – dodaje.

Poznaj wszystkie korzyści, które zyskasz dzięki otwarciu Oficjalnego Centrum Treningowego Hammer Strength. Skontaktuj się z nami + 48 668 018 040 m.wolny@top-gym.pl

Artykuł sponsorowany
Przeczytaj też Kluby S4 w elitarnym gronie

- REKLAMA -