System zgodny z wytycznymi

System eFitness jest gotowy na otwarcia klubów. Co to oznacza?

-Oprócz szeregu stałych funkcjonalności takich, jak płatności elektroniczne czy wiele możliwości promocji wspierających kluby przy ponownym otwarciu, rozbudowaliśmy system o jeszcze lepsze zarządzanie wejściami klubowiczów. Świetnie działające i przyjazne użytkownikowi zarządzanie limitem wejść w czasie ograniczeń narzuconych na kluby – to nasza odpowiedź na powrót klubów do działania. Właściciele klubów mogą być pewni, że po stronie oprogramowania wszystko będzie odpowiadać na nowe potrzeby. Jesteśmy w pełni gotowi i już nie możemy doczekać się otwarcia klubów – mówi Łukasz Balicki, CEO eFitness.

Zarządzanie wejściami klubowiczów

W systemie eFitness znajdziesz funkcjonalności, które umożliwią kontrolę i limity wejść do klubu, zgodne z rządowymi zaleceniami. W systemie pojawią się dwie ważne nowości – limitowanie wejść do klubu oraz możliwość wyświetlania limitu na ekranie przy recepcji.

Limitowanie wejść do klubu

System na podstawie powierzchni twojego klubu obliczy maksymalną liczbę osób mogących przebywać na terenie klubu. Cały czas będziesz widział status limitu w lewym dolnym rogu systemu. Gdy limit zostanie osiągnięty, pojawi się informacja o jego przekroczeniu. Dzięki temu będziesz miał kontrolę i pewność, że pracownicy i klubowicze mogą zachować bezpieczne odległości.

Wyświetlanie limitu wejść na ekranie przy recepcji

To kolejna nowość, która nie tylko ułatwi pracę twojej recepcji, ale także pomoże klientom przychodzącym do klubu. eFitness przygotował widok licznika, który można wyświetlić na telewizorze lub ekranie monitora przy recepcji. Dzięki temu pracownicy oraz klubowicze na bieżąco będą widzieli, ile osób znajduje się w klubie i czy mogą w tym momencie bezpiecznie z niego skorzystać. Na ekranie wyświetla się informacja, ile osób znajduje się obecnie na terenie klubu oraz ich maksymalna możliwa liczba.

Nie musisz inwestować w nowe rozwiązania technologiczne. Wszystkie opisane rozwiązania są dostępne w systemie eFitness dla każdego użytkownika za darmo. Pamiętaj też, że cały czas możesz korzystać z doszkoleń online, gdzie pogłębisz wiedzę z zakresu funkcjonalności systemu i zarządzania klubem.

Chcesz wiedzieć, jak w praktyce wygląda zarządzanie wejściami klubowiczów w systemie eFitness? Skontaktuj się z nami.

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -