Basen w zamian za frekwencję

Bezpłatne wejście na basen dla mieszkańców obwodu z najwyższą frekwencją. Tak wójt Tarnowa Podgórnego zachęca mieszkańców gminy do udziału w wyborach parlamentarnych w najbliższą niedzielę.

Nie tylko duże miasta zachęcają mieszkańców do jak najliczniejszego udziału w wyborach parlamentarnych. Podobną akcję rozpoczęła również Gmina Tarnowo Podgórne.

-Wybory to święto demokracji, dlatego zapraszamy mieszkańców naszej gminy do jak najliczniejszego udziału – podkreśla wójt Tarnowa Podgórnego Tadeusz Czajka. – Decydujemy o naszej przyszłości i każdy głos ma znaczenie – dodaje.

Mieszkańcy miejscowości, w których będzie najwyższa frekwencja wyborcza, będą mogli wybranego dnia za darmo skorzystać z oferty Parku Wodnego Tarnowskie Termy.

-Zwycięzców akcji poznamy po zakończeniu prac przez wszystkie obwodowe komisje wyborcze. Wyniki podamy na stronie internetowej i profilu Gminy na Facebooku. Natomiast zasady skorzystania z Tarnowskich Term ustalone zostaną z sołtysami – informuje Agnieszka Rzeźnik z Urzędu Gminy Tarnowo Podgórne.

Źródło: aba/ Kurier PAP
Fot. UG Tarnowo Podgórne

- REKLAMA -