Pre-opening drugiego studia Orangetheory Fitness

W „pomarańczowym” treningu zakochało się już niemal milion ludzi na całym świecie. Z okazji pre-otwarcia drugiego studia w Polsce, gigant z USA przygotował wyzwanie. Do wygrania jest roczny karnet na treningi i opieka dietetyka. W weekend 25-26 maja będzie można odwiedzić drugi w Polsce klub Orangetheory Fitness, jeszcze przed jego oficjalnym otwarciem.

Po pierwszym studio otwartym w grudniu 2018 roku na warszawskim Mokotowie, przyszedł czas na Wilanów. Podczas zwiedzania nowego studia mieszczącego się w galerii Street Mall Vis à Vis Wilanów, zespół trenerów objaśni zainteresowanym tajniki „pomarańczowego” treningu. Na uczestników wydarzenia będą czekać różne atrakcje. W tym między innymi: możliwość przetestowania wyposażenia nowego studia, bezpłatna analiza składu ciału i konsultacja z dietetykiem, wyzwania sportowe, a także możliwość wygrania rocznego karnetu do studia wraz z opieką dietetyczną. Taka nagroda czeka na tych, którzy zgłoszą się do udziału w Orangetheory Fitness Challenge. Udział w wyzwaniu jest bezpłatny, wystarczy jedynie zarejestrować się do 24.04 na stronie wydarzenia: www.otfpolska.pl/fitnesschallenge.

Poza sportowymi wyzwaniami, na gości czekają specjalne promocje. Nowe studio Orangetheory Fitness zaprasza w sobotę i niedzielę w godz. 10-17 w galerii Street Mall Vis à Vis Wilanów, przy ulicy Przyczółkowej 219.

Źródło: materiały prasowe Orangetheory Fitness

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ