SALMA z sukcesem

0
57 wyświetleń

W ostatni weekend podczas targów FIWE odbyła się największa dotychczas edycja konferencja SALMA – Sales and Lead Management Academy. Ponad 90 osób zapisało się na dwudniowe wydarzenie, podczas którego poruszane były tematy sprzedaży oraz retencji.Wśród prelegentów znaleźli się eksperci branży z Polski i zagranicy, m.in. Sebastian Goszcz, Arkadiusz Wolski, Małgorzata Gala, Edyta Brzęcka, Peter Croft, Paul Hopkins i Tomasz Napiórkowski. – SALMA – to wydarzenie skierowane do właścicieli klubów fitness, menedżerów, działów sprzedaży oraz kierowników recepcji. w których odbywa się sprzedaż. Jest to wyjątkowa okazja, by połączyć osoby poszukujące wiedzy z osobami, które ją posiadają i się chętnie podzielą doświadczeniami – tłumaczy Natalia Repta, organizatorka SALMA.

Podczas dwóch dni wykładów uczestnicy mogli posłuchać o budowaniu strategii sprzedaży i procesów sprzedaży, zarządzaniu zespołem sprzedażowym a także dowiedzieć się o nowościach technologicznych, które wspierają sprzedaż w klubie fitness. – Tematy wykładów zostały wybrane we współpracy z uczestnikami SALMA. Na podstawie zgromadzonych sugestii utworzyliśmy harmonogram, który wyczerpująco przedstawiał zagadnienia ważne dla właścicieli i menedżerów klubów fitness – dodaje Repta.

Po raz pierwszy organizatorzy zorganizowali również Cocktail Party, podczas której można było spróbować koktajli od Craft Cocktail Brothers. Atrakcją wieczoru było spotkanie z Mistrzem – Jerzym Górskim, bohaterem filmu NAJLEPSZY Łukasza Palkowskiego. – SALMA to wydarzenie, podczas którego chcemy dostarczać wiedzy i praktycznych wskazówek, także zainspirować. Historie takie jak Jerzego Górskiego dodają energii i motywując do działania – podsumowuje Natalia Repta.

– Jesteśmy w trakcie zbierania informacji zwrotnych od uczestników i powoli przygotowujemy się do kolejnych edycji. Na początku nowego roku ogłosimy zapisy na kolejne wydarzenie, podczas którego nie zabraknie ciekawych prelekcji i inspirujących ludzi – obiecuje Repta.

Nowości można śledzić na www.salma-academy.pl

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ