Zdrofit w Equator Office Park

Firma Karimpol podpisała umowę z siecią fitness klubów Zdrofit na wynajem 1 662 mkw. powierzchni w biurowcu Equator IV w powstającym na warszawskiej Ochocie budynku austriackiego dewelopera. Najemca zajmie całe pierwsze piętro oraz parter. Otwarcie fitness klubu Zdrofit w Equator IV zaplanowano na 1 lipca 2018 roku.

Zdrofit to pierwszy najemca inwestycji firmy Karimpol, która powstaje przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie. Na parterze dwupoziomowego fitness klubu będzie znajdowała się recepcja, a na całym pierwszym piętrze przestronne, doskonale zaprojektowane i wyposażone sale do ćwiczeń. Fitness klub Zdrofit w Equator IV będzie jedną z największych w Warszawie placówek należących do tej sieci. W negocjacjach z Karimpolem, firma była reprezentowana przez Skywest.

– Biurowiec Equator IV to najlepsza lokalizacja na warszawskiej Ochocie, przeznaczona na wynajem powierzchni. To także najlepiej zaprojektowany obiekt pod względem zapewnienia najwyższych standardów i wysokiej jakości środowiska pracy. Cieszymy się, że możemy powitać w Equator IV naszego pierwszego najemcę – prestiżową sieć klubów fitness Zdrofit. Podpisanie umowy najmu, na ponad rok przed zakończeniem budowy obiektu, jest dla nas potwierdzeniem wysokiej pozycji firmy Karimpol na polskim rynku deweloperskim — mówi Harald Jeschek, Partner Zarządzający Karimpol Polska.

Zdrofit to warszawska sieć 14 fitness klubów, w których prowadzonych jest ponad 60 typów różnorodnych zajęć fitness, przeznaczonych dla osób w różnym wieku i stopniu kondycji. W ofercie klubu znajduje się również siłownia, cross training, ćwiczenia na rowerach oraz relaks w saunie.

Equator IV ma powstać w ciągu niespełna 14 miesięcy i zwieńczyć kompleks Equator Office Park, który znajduje się przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie. Obiekt będzie miał czternaście kondygnacji naziemnych przewidzianych na przestrzeń biurową i techniczną, a także cztery podziemne, przeznaczone na wielopoziomowy parking mieszczący 226 aut. Docelowo znajdzie się w nim siedem wind oraz ponad 19 820 mkw. komfortowej powierzchni biurowej, handlowej, usługowej i gastronomicznej. Dodatkowo na zewnątrz budynku umieszczonych zostanie 78 stojaków na rowery i 40 stanowisk parkingowych.

Equator IV będzie obiektem biurowym klasy A, certyfikowanym w systemie BREEAM na poziomie Very Good. Biurowiec oraz infrastruktura terenów zielonych dostosowana będzie w pełni do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ