Technologie dla zdrowia i sportu

Tej jesieni Kraków stanie się centrum innowacji za sprawą Health & Lifestyle startup festiwal powered by MEDmeetsTECH. Festiwal to największa branżowa impreza, która ściągnie 15 października do Krakowa 300 pasjonatów, startupowców, inwestorów, firmy oraz użytkowników innowacji z obszaru zdrowia.

 

W dzisiejszym świecie jesteśmy otoczeni innowacjami w niemal każdym aspekcie życia. Pozwalają nam mierzyć skuteczność snu, nadzorować tętno, spalanie kalorii rozkład sił działających na stawy w czasie biegu, czy dopasować leczenie lub dietę na podstawie naszego DNA lub składu włosa. Innowacje z obszaru Health i Lifescience trafiają do nienarodzonych jeszcze dzieci, jak pomiary KTG płodu oraz seniorów np. opaski do monitorowania upadków osób starszych. Zmiany są tak szybkie, że nie jest to ewolucja, tylko już rewolucja!

Na konferencji m.in. o tym:
• jak skutecznie współpracować z instytucjami medycznymi, Ministerstwem Zdrowia, szpitalami czy lekarzami,
• jak skalować projekty B2C oraz B2B na rynku zdrowia,
• czy opłaca się patentować i jak to zrobić,
• czy opłaca się certyfikować lub wnioskować o refundację oraz gdzie i jak to najlepiej robić,
• jak budować markę związaną ze zdrowiem i skutecznie ją komunikować,
• jak pozyskać finansowanie, co powinna zawierać umowa inwestycyjna i jak nie dać się „oszukać”,

Będzie także praktyczna wiedza o rozwoju biznesu od startupów, które odniosły sukces oraz porady prawne, dzięki którym dowiesz się jakie regulacje, normy i przepisy cię obowiązują.

Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu? Jeśli jesteś menedżerem lub właścicielem klubu fitness z pewnością zainteresuje cię fakt, że możesz zdobyć przewagę nad konkurencją oferując klientom nowe technologie i rozwiązania. Uczestnicząc w konferencji dowiesz się, jak rozwija się rynek i będziesz mógł wytyczać trendy w branży.
Jeśli prowadzisz firmę oferującą np. sprzęt sportowy lub wyposażenie obiektów sportowych, możesz na konferencji nawiązać współpracę z najciekawszymi startupami,  zaoferować specjalistyczne usługi projektom z finansowaniem, wybrać najlepiej rokujące projekty na wczesnym etapie.

Zarejestruj się na wydarzenie!
Jeśli masz pomysł na biznes lub rozwijasz startup w obszarze zdrowia, sportu, odżywiania się to miejsce dla Ciebie! To jedyne miejsce, w którym dowiesz się jak radzić sobie na tak specyficznym rynku.
Rejestracjahttp://health.medmeetstech.com/rejestracja
Programhttp://medmeetstech.com/health2018#program
Prelegencihttp://medmeetstech.com/health2018#prelegenci

Magazyn Fitness Biznes jest branżowych patronem medialnym imprezy.

- REKLAMA -