IHRSA zaprasza do Lizbony

Osiemnasty IHRSA European Congress już niebawem w Lizbonie. W dniach 15-18 października do stolicy Portugalii przyjedzie ponad 650 profesjonalistów z branży fitness z ponad 40 krajów.- Jesteśmy szczęśliwi, że po 10 latach wracamy z naszą konferencją do Lizbony – mówi Florian Cartoux, dyrektor IHRSA Europe. – To jedno z najstarszych miast Europy. Dla wielu uczestników kongresu będzie to czas i miejsce do przemyśleń  przed sezonem zimowym w ich biznesie i do posłuchania inspirujących mówców z obu stron Atlantyku.

W ciągu 4 intensywnych dni kongresu uczestnicy będą mieli okazję zaczerpnąć wiedzy zarówno od ekspertów, jak i wymienić się doświadczeniami z innymi  właścicielami i menedżerami klubów fitness. Kongres, a także wieczorne spotkania, to czas na networking, ale także okazja do zwiedzenia pięknej Lizbony.

Kongres będzie się odbywał w AGAP (Association of Companies of Gymnasiums and Academies of Portugal), długoletniego partnera IHRSA.

Tematy wiodące najbliższej edycji kongresu to sprzedaż i marketing, obsługa klienta, nowe technologie, przywództwo, club design. Wszystkie wykłady będą prowadzone w języku angielskim i tłumaczone na język francuski, włoski, niemiecki, portugalski, rosyjski i hiszpański.

Szczegółowy program wydarzenia – http://hub.ihrsa.org/ihrsa-european-congress-schedule

Prelegenci – http://hub.ihrsa.org/ihrsa-european-congress-speakers

Link do rejestracji – REJESTRACJA

UWAGA: Kod promocyjny dla naszych czytelników i fanów z Polski to POLEC. Należy go wpisać przy rejestracji.

Bądź na bieżąco i obserwuj:
IHRSA na FACEBOOK’u

650 fitness industry leaders from 40 countries will descend on Lisbon next month for the 2018 #IHRSACongress. Here's what's in store.

Opublikowany przez IHRSA Środa, 19 września 2018

 

na TWITTER
https://twitter.com/IHRSA/status/1042396960433549312

na LINKEDIN
https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6448183317723443200

 

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ