Trzecia edycja Forum Fitness Biznes

Trzecia edycja Forum Fitness Biznes za nami. Było inspirująco i tłumnie.

Forum Fitness Biznes to konferencja B2B dla właścicieli, menedżerów i inwestorów klubów fitness oraz studiów treningu personalnego.

To także spotkanie zorganizowane z myślą o producentach i dystrybutorach produktów i usług dla branży fitness oraz hotelowych stref treningu.
Podczas tej edycji konferencji staraliśmy się odpowiedzieć na pytanie „Czego klub fitness może nauczyć się od korporacji?”. Małe firmy, jakimi są właśnie kluby fitness oraz studia treningu, skupione na codziennym boju o przetrwanie na ciężkim rynku, często zapominają o najważniejszym – o planowaniu, kontrolowaniu, egzekwowaniu, analizowaniu, o procedurach, standardach i innych elementach
znienawidzonego przez Kowalskiego korporacyjnego porządku. Nikt nie karze nam kochać korporacji, ale warto rozłożyć je na części pierwsze i zabrać dla siebie
to, co przybliży naszą firmę do SUKCESU, bo o SUKCES wszystkim nam przecież chodzi.

Podczas 10 krótkich, ale bardzo „kalorycznych” wystąpień ekspertów z rożnych dziedzin oraz dyskusji panelowej staraliśmy się zainspirować uczestników do jeszcze bardziej efektywnej pracy nad swoim klubem fitness i jego pozycją na lokalnym rynku. Konferencję otworzył znany dyrygent Adam Sztaba. Na scenie KINOTEKI wystąpili także: Zuzanna Warowna-Toruńska, Michał Paradowski, Sebastian Goszcz, Marcin Maj, Iwona Grochowska, Shaun Hall, Małgorzata Burdziełowska, Krzysztof Pakulec, Jacek Mroczek, Tamara Bieńkowska.

Pełna relacja w najbliższym wydaniu Magazynu Fitness Biznes. Relacja wideo niebawem.

 

Kolejne FORUM FITNESS BIZNES odbędzie się 23 marca 2018 roku. Zapraszamy!

 

 

- REKLAMA -