Wynajmij sprzęt do ćwiczeń zamiast kupować

Sprzęt do ćwiczeń możesz wynająć zamiast kupować. Zapoznaj się z naszą najnowszą ofertą.

Według jednych źródeł kolorem roku 2023 jest Viva Magenta, a według innych cyfrowa lawenda. My w Fit-Credit i TOP-GYM postanowiliśmy pogodzić obie strony. Stąd też w najnowszej ofercie najmu proponujemy specjalne zestawy maszyn cardio w oryginalnym przyjaznym fioletowym kolorze. Wartość tych pakietów to odpowiednio 30, 44 i 59 tysięcy złotych. Obejmują maszyny po regeneracji mechanicznej. Udzielamy na nie gwarancji 36. miesięcy. Pomogą ci stworzyć wyjątkową strefę w Twoim obiekcie.

Sprawdź, jak możesz z nich skorzystać i płacić za nie w stałej miesięcznej racie. Nasze pakiety są bardzo atrakcyjne cenowo. Oczywiście zaproponujemy również całkiem inne zestawienie maszyn według twoich potrzeb.

Regenerowany sprzęt do ćwiczeń – wynajmij zamiast kupować

Otwierasz siłownię, prowadzisz studio treningu personalnego, a może zarządzasz OSiR-em i chcesz się doposażyć w sprzęt do ćwiczeń? Zamiast kupować maszyny marki Life Fitness fabrycznie nowe, płać za nie w stałej racie miesięcznej, nawet od 150 zł za sprzęt cardio. Masz do wyboru m.in. bieżnie, orbitreki, rowerki, ale także maszyny siłowe i wolne ciężary. Zdecyduj się na najem długoterminowy i nie daj się w inflacji. Wybierz czas trwania umowy na 3, 4 lub 5 lat. Po tym terminie możesz wykupić sprzęt, lub wynająć kolejny, np. nowszej generacji.

Najem długoterminowy sprzętu fitness – twój sposób na inflację

Nie czekaj! Zaoszczędź i wybierz sprzęt odnowiony po kompletnej regeneracji. Jest o 50% tańszy w porównaniu z nowym, a wygląda i pracuje jak nowy. W najmie długoterminowym sprzętu na siłownie, po uiszczeniu opłaty wstępnej, płacisz wyłącznie za użytkowanie maszyn. Montaż, serwis, przegląd i instalacja, są po naszej stronie. Dostajesz pełną gwarancję aż 36 miesięcy na sprzęt.

Pobierz katalog maszyn regenerowanych dostępnych w najmie długoterminowym 

Zobacz jak najem długoterminowy sprawdził się w OSIRze Wawer:

Regenerowany sprzęt fitness w TOP-GYM – bezpieczna inwestycja oraz oszczędność kosztów!

 

Zygmunt Trybka, CEO Fit-Credit czeka na twój telefon lub e-mail:
z.trybka@fit-credit.pl + 48 696 717 070
Chcesz wiedzieć jak regenerujemy maszyny i dlaczego to ci się opłaci, zadzwoń
m.wolny@top-gym.pl + 48 668 018 040

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -