miha bodytec® zaprasza na targi

Firma miha bodytec®, partner strategiczny targów FIWE, zaprasza na swoje stoisko w hali 4. Targi odbędą się w dniach 13-15 września w Warszawie. miha bodytec® zaprezentuje wiele nowości, zarówno produktów jak i usług, dzięki którym aktualni oraz przyszli partnerzy będą mogli rozwinąć biznes treningu EMS.

Nowości produktowe miha bodytec®
-Na naszym stoisku zaprezentujemy nową funkcjonalną bieliznę do treningu EMS 9 generacji z certyfikatami antybakteryjności, która znacząco zwiększa komfort treningu EMS. Wszystko za sprawą specjalnego materiału nowej generacji TENCEL 100®, który umożliwia najlepsze jakościowe odczucie impulsu. Materiał ten posiada specjalne właściwości, dzięki którym możliwe jest utrzymanie elektrod we właściwej pozycji i ich styczności z bielizną treningową – czytamy w informacji prasowej.

Na stoisku miha bodytec® będzie można również przetestować najnowszy system kamizelek i-body connect®, z, jak informuje polski dystrybutor, najbardziej zaawansowanymi technologicznie elektrodami I-body inside, pasami w pośladkowymi i-body belt oraz całkiem nowym systemem łączności i-body connect. Szybkie zakładanie, łatwe czyszczenie i trwałość to największe atuty i-body® przeznaczonego do zastosowań komercyjnych.

Wsparcie dla biznesu EMS we wszystkich aspektach
Na targach FIWE po raz pierwszy zaprezentowany zostanie także  nowy pakiet dla naszych klientów – Safeguard 360 – 4 letnią gwarancję na rozwijający się w Polsce i na świecie system do treningu EMS. Będzie można także zapoznać się z konsolami miha bodytec ®z certyfikatem medical device. Na stoisku miha bodytec® można będzie spotkać trenerów z międzynarodowym certyfikatem EMS, ekspertów w zakresie franczyzy oraz właścicieli studiów EMS. miha bodytec® serdecznie zaprasza na FIWE.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ