Zrób plecy z Hammer Strength

Hammer Strength Plate-Loaded, flagowa linia maszyn amerykańskiej marki, powiększyła się o kolejną maszynę. Może stanowić ona wartościowe dopełnienie strefy treningu siłowego w dobrym klubie. Twoi klienci wzmocnią plecy w strefie Hammer Strength.

Dwie powierzchnie do założenia obciążeń umożliwiają użytkownikowi zwiększenie obciążenia z przodu lub zmniejszenie inercji z tyłu. Dzięki szerokim i neutralnym pozycjom chwytu, które optymalizują czucie i komfort podczas treningu z dużymi ciężarami, zaangażowana jest cała muskulatura pleców. Maksymalne obciążenie treningowe drążków w T-Bar Row wynosi 265 kg.
Jeśli chcesz przyciągnąć nowe grupy docelowe, rozważ stworzenie strefy Hammer Strength w twoim klubie. Poznaj wszystkie korzyści https://top-gym.pl/hammer-strength/

Personalizacja maszyn Hammer Strength

Warto dodać, że marka Hammer Strength umożliwia personalizację maszyn. W maszynie z nakładanym ciężarem funkcjonują 3 niezależne możliwości kolorystyczne (rama, ramiona ruchome oraz tapicerka). Daje to szereg ciekawych rozwiązań. Takie rozwiązanie podkreśla unikalny charakter i atmosferę siłowni. Można np. maszyny na dolne partie ciała zamówić w odwrotnej kolorystyce niż maszyny na górne partie ciała.

Zobacz trening na Hammer Strength T-Bar Row

TOP-GYM, wyłączny dystrybutor marki Hammer Strength w Polsce zaprasza do kontaktu.
Maciej Wolny m.wolny@top-gym.pl + 48 669 018 040

Artykuł sponsorowany

Przeczytaj też Bezpieczny trening z Hammer Strength

- REKLAMA -