Trenuj jak profesjonalista, czyli studio Trainbo

W Gdańsku Wrzeszczu ruszyło Trainbo Studio. Jego twórcami są trener przygotowania motorycznego, były szczypiornista, wychowanek Wisły Płock i absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Gdańsku, Krystian Nidzgorski oraz fizjoterapeuta, Dariusz Klosa.

Studio treningu w Gdańsku i online

Obaj mają doświadczenie w pracy z zawodowymi sportowcami. – Chcemy propagować wśród zwykłych ludzi trening oparty na metodologii zaczerpniętej z profesjonalnego sportu. Pozwala to osiągać doskonałe rezultaty w bezpieczny sposób. Bardzo duży nacisk kładziemy na naukę techniki, co przekłada się na lepsze efekty i stały rozwój każdego podopiecznego. Zajęcia grupowe prowadzone są w małych grupach, co pozwala trenerowi na pracę z każdym uczestnikiem – mówią właściciele Trainbo.

Wyposażenie

Studio o powierzchni 100 mkw.wyposażono w m.in. airbike, SkiErg, sztangi olimpijskie, sztanga trap bar, sztanga safety squat bar, hantle 1-40kg, kettlebells 8-28kg, talerze bumpery 200 kg,  ławeczki płaskie, TRX, piłki fitness, gumy mini band i super band, wałki i piłeczki do masażu powięzi, kółka gimnastyczne, bramy pod przysiad.

Skąd nazwa studia? – Trainbo to nazwa naszej aplikacji z planami treningowymi.  Studio i aplikacja pozwalają nam na szerokie dotarcie do naszych klientów. Zarówno tych na lokalnym rynku w Trójmieście, jak i w pozostałych rejonach Polski. Oba projekty rozwijamy równolegle. Studio wykorzystujemy także do nagrywania materiałów szkoleniowych i robienia warsztatów.

Źródło: Materiały prasowe

 

- REKLAMA -