Wraz z końcem września wyłączne prawo do organizacji imprezy towarzyszącej targom Fit-Expo, organizowanym przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, przejęła firma ekspertfitness.com, której założycielem i właścicielem jest Piotr Ośródka.

Pomysłodawca oraz dotychczasowy organizator konwencji – Sławomir Browarski – po 11 latach żegna się z nią, przekazując organizację w ręce firmy, która do tej pory jako właściciel marki tiguar pozostawała wyłącznym partnerem sprzętowym wydarzenia.

20 października w siedzibie firmy ekspertfitness.com w Łodzi odbyło się spotkanie organizacyjne przed EU4YA by tiguar 2018, na które zaproszeni zostali przedstawiciele wszystkich szkół fitness w Polsce. Na spotkaniu stawiło się 12 szkół, a nowy organizator przedstawił koncepcję przyszłorocznej konwencji. Piotr Ośródka razem ze swoim zespołem oraz przy wsparciu Zarządu Targów Fit-Expo zapowiada zmiany, które mają rozpocząć nowy etap w życiu imprezy i wznieść ją na kolejny poziom.

ekspertfitness.com, będący także dystrybutorem sprzętu TRX, Kamagon Ball, Reebok, Team ICG i BOSU, jest również organizatorem takich imprez jak Evolution Ride czy TRX Boot Camp.

Wszystkie szkoły i firmy zainteresowane zaprezentowaniem się podczas największej konwencji fitness w Polsce proszone są o kontakt pod adresem info@euforya.pl

Materiał prasowy ekspertfitness.com

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ