EMS w Giżycku

Studio Quick Shape w Giżycku rozpoczęło działalność na początku grudnia. Ma powierzchnię 160 mkw. Na studio składa się: sala do treningów, szatnia damska i męska z prysznicami, dodatkowa toaleta, recepcja z poczekalnią, gabinet masażu oraz gabinet dietetyka. O premierze treningu EMS na lokalnym rynku rozmawiamy z właścicielem studia, Michałem Niewińskim.

Quick Shape to jedyne studio oferujące trening EMS w Giżycku. Skąd pomysł na wejście na rynek właśnie z EMS?

-Pierwsze i jedyne. Dużo przebywam w Giżycku i rozmawiając z mieszkańcami o treningach EMS zrozumiałem, że tego im tu tego brakuje i chętnie korzystaliby z takich usług.

Czy nie łatwiej było zaproponować tradycyjne formy treningu?

-To zdecydowanie inna grupa klientów. Nasi klienci przeważnie prowadzą intensywny tryb życia i nie mają czasu na tradycyjny trening, który trwa średnio 1.5 godziny. Trening EMS trwa maksymalnie 25 min. To jednak duża różnica.

No to pomówmy o klientach. Kto korzysta z usług pana studia? Czy klienci wolą trening 1:1 czy w parach?

-To są głównie osoby prowadzące swoje firmy. Osoby, które dbają o kondycję i zdrowie. Młodzi ludzie, którzy poznali taką formę treningów w innych miastach lub chcą spróbować czegoś nowego. Wśród naszych klientów są także osoby, które mają nadwagę i chcą ją jak najszybciej zredukować. Dużą zaletą studia jest prywatność. Quick Shake prowadzi treningi 1:1, ale także grupowe dla 2 i 3 osób. Te treningi w małych grupach wprowadziliśmy z myślą o osobach,  które chcą ćwiczyć ze znajomymi. Najbardziej popularny jest jednak trening 1:1.

Jak wspomnieliśmy już na początku, studio oprócz treningu EMS oferuje także masaż. Za chwilę ruszy też poradnia dietetyczna.

-Wzbogaciliśmy naszą ofertę masażami. Klienci mają do wyboru m.in. masaż sportowy, klasyczny, ale też np. masaż lodem. Usługi dietetyka są w przygotowaniu. Mamy też dużo planów na rozwój usług w outdoorze.

Dlaczego wybór padł na Justfit EMS?

-To proste. Poznałem wszystkie marki urządzeń do treningu EMS. Wiem, jak działają ich kombinezony. Ze wszystkich sam skorzystałem i próbowałem treningu w innych studiach. Justfit działa najbardziej skutecznie.

Co daje inwestorowi system Justfit? Co dla klienta, dla pana, oznacza współpraca właśnie z tą marką?

-Justfit, a dokładniej Andrei [przedstawiciel marki w Polsce] daje duże wsparcie. To jest bardzo ważne, kiedy prowadzi się studio.

Czy planuje pan rozwój tego studia? A może w planach są otwarcia kolejnych?

-Oczywiście, że planuję, jeśli będzie to biznes z dobrym zyskiem. Ale na razie nie zdradzę szczegółów, ponieważ nie chcę zapeszać.

Dziękuję za rozmowę.

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -

1 KOMENTARZ