Sieć klubów fitness Zdrofit rusza z kampanią pod hasłem „Zdrofit więcej niż praca”.  Akcja to część działań employer brandingowych związanych  z budowaniem marki atrakcyjnego pracodawcy. W związku z dynamicznym rozwojem, sieci zależy na pozyskaniu zaangażowanych pracowników.

Kampania oparta jest na materiale video, w którym wypowiadają się pracownicy Zdrofitu. Mówią o atmosferze panującej w klubach, o łączeniu pasji z pracą, elastycznych grafikach
i możliwości dostosowania obowiązków zawodowych do zajęć na uczelni. Video będzie publikowane  w kanałach społecznościowych marki Zdrofit – fanpage’e, Instagram i You Tube.

Głównym celem kampanii jest pokazanie, że praca w Zdroficie oparta jest na szacunku do człowieka oraz dopasowaniu obowiązków do mocnych stron i możliwości czasowych kandydatów.

Chcemy, aby nasi potencjalni pracownicy wiedzieli, że praca w Zdroficie to przede wszystkim czas spędzony w pozytywnej atmosferze,  szansa na nawiązanie prawdziwych przyjaźni oraz cenne doświadczenie. Dzięki elastyczności grafików, każdy będzie w stanie pogodzić pracę ze studiami czy innymi dodatkowymi zajęciami. A jeżeli ktoś będzie chciał związać ze Zdrofitem swoją przyszłość, oferujemy realną szansę rozwoju- wciąż powstają nowe stanowiska, a najchętniej rekrutujemy z własnego zespołu – mówi Katarzyna Górska-Wójcik, Manager HR w Zdrofitcie.

W związku z rozwojem, sieć poszukuje pracowników recepcji, obsługi klienta, trenerów personalnych  oraz instruktorów fitness, zarówno do klubów zlokalizowanych
w województwie mazowieckim (Warszawa i okolice), jak i do innych miast w Polsce.

W lutym zaplanowano castingi w Warszawie, na które zaproszeni są również instruktorzy zajęć grupowych z miast, takich jak Lublin, Płock, Koszalin, Kielce i Włocławek.

Idealny kandydat powinien lubić ludzi, mieć otwartą głowę i szczery uśmiech. Dobrze się czuje, kiedy dookoła dużo się dzieje, zależy mu na dobrej atmosferze pracy i jest gotowy na współtworzenie rozwijającej się sieci klubów fitness.

Kandydaci mogą przesyłać aplikacje na adres: rekrutacja@zdrofit.com.pl lub aplikować przez stronę internetową Zdrofitu, wybierając zakładkę Kariera: https://zdrofit.pl/kariera


Zdrofit

Prężnie rozwijająca się sieć klubów fitness zlokalizowanych w atrakcyjnych miejscach Warszawy i miejscowościach podwarszawskich.

W ofercie Zdrofitu znajdują się treningi personalne, zajęcia grupowe na salach fitness, cross trening i zajęcia rowerowe oraz strefy relaksu wyposażone w sauny.

Obecnie sieć liczy 17 klubów.
W 2018 roku Zdrofit ma w planach otwarcia kolejnych kilkunastu klubów, w tym m.in. w tak prestiżowych miejscach jak: w centrum, przy ul. Kruczej, śródmieście, przy Metrze Politechnika oraz w Centrum Praskim Koneser w Warszawie.

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ