Back Core by Dr.Wolff, czyli strefa dla zdrowego kręgosłupa

Wszyscy narzekamy na problemy z kręgosłupem. Wielogodzinne siedzenie powoduje problemy nie tylko w odcinku lędźwiowym. Warto więc stworzyć w klubie strefę dla zdrowego kręgosłupa. Firma Aktiv-Vital, dystrybutor marki Dr. Wolff w Polsce, poszukuje w każdym dużym mieście jednej lokalizacji na wyposażenie klubu w strefę Back Core by Dr.Wolff.

Dla kogo oferta?

Oferta skierowana jest do właścicieli klubów fitness zainteresowanych stworzeniem strefy kręgosłupa jako dodatkowej usługi w klubowym menu.
Poza urządzeniami do diagnostyki Back-Check 607 oraz Mobee Fit, strefę dla kręgosłupa tworzą ławeczki do stabilizacji ciała – Core Stability. Uzupełnieniem strefy jest Stacja Treningu Funkcjonalnego 786 oraz stacja Blackroll Vario 412 z szeroką gamą ćwiczeń z obciążeniem własnego ciała oraz do treningu powięzi. Jak podkreśla dystrybutor urządzeń marki Dr.Wolff w Polsce, Rajmund Gola, cała koncepcja ma na celu efektywny trening prozdrowotny. “Gwarantują to zastosowane w urządzeniach opatentowane biomechaniczne rozwiązania, przy zachowaniu prostoty obsługi i komfortu treningu” – dodaje Gola.

 

Urządzenia charakteryzuje nowoczesny design. Wykorzystano w nich połączenie drewna z metalem. Strefa dla kręgosłupa zajmuje powierzchnię od 30 do 50 mkw., ale jest możliwość jej rozbudowy do większych rozmiarów. W ramach tej koncepcji treningowej firma oferuje pełen pakiet usług, w tym projektowanie, doradztwo, wizualizację strefy oraz pakiet marketingowy. Jak zapewnia dystrybutor urządzeń, inwestor może liczyć na preferencyjne ceny.

Więcej informacji na www.aktiv-vital.pl

Artykuł sponsorowany

 

- REKLAMA -