Uwaga! Rewolucja! Dołącz do Gymsteer!

Każdy projekt na początku jest tylko marzeniem, pomysłem jednego człowieka lub większego zespołu. Jeśli jednocześnie główną motywacją do tworzenia nie są pieniądze, to jest szansa, że dzięki takim fundamentom powstanie coś wspaniałego. Chęć zysku jest oczywistą konsekwencją działań przedsiębiorców, jednak te najbardziej wartościowe projekty czy organizacje tworzą się na kanwie wyższych przesłanek.

Gymsteer powstał z miłości do sportu i zdrowego stylu życia, ale również z chęci wprowadzenia zmiany na rynku fitness, który szybko rośnie i ewoluuje. Procesy, jakie na nim zachodzą, pojawiające się trendy oraz oczekiwania klientów dały impuls do stworzenia platformy, która będzie łączyć wszystkich uczestników tego rynku w nowy, unikalny sposób.

Balansowanie na granicy opłacalności

Branża fitness opanowana jest przez karty sportowe pozwalające na korzystanie z w zasadzie całej infrastruktury obiektów sportowych w kraju. Lider tego biznesu ma prawie milion aktywnych kart, a Polska jest ewenementem w skali Europy pod tym względem (wg raportu Deloitte). Beneficjentami tego rozwiązania są obiekty sportowe oraz posiadacze kart. Jest w tym układzie jednak jeden fakt, który naszym zdaniem nie jest korzystny dla właścicieli klubów sportowych, a mianowicie to, że cena za korzystanie z obiektu przez klienta ustalana jest przez zewnętrzny podmiot, a powinna być ustalana przez dostawcę usługi treningowej.

Zdecydowana większość kosztów utrzymania infrastruktury ponoszona jest przez ludzi prowadzących lokalne biznesy. Czynsz, media, pensje, sprzęt, amortyzacja, marketing etc. Można dość precyzyjnie policzyć, ile kosztują dwie godziny spędzone przez jednego klienta w klubie. W bardzo wielu przypadkach okazuje się, że marża, która pozostaje z przychodu za pojedyncze wejście, jest na bardzo niskim poziomie. Biorąc pod uwagę, że często te wejścia stanowią duży procent eksploatacji klubu, jego działalność niejednokrotnie balansuje na granicy opłacalności.

Pakiet twoich korzyści

Dlatego tworzymy alternatywę. Obserwując zmiany zachodzące na rynku, rozwój technologii, oczekiwania klientów oraz problemy, z jakimi zmagają się codziennie właściciele klubów, wiemy, że przy naszym wysiłku i zaufaniu ze strony obiektów sportowych możemy razem zmieniać układ sił.

W Gymsteer to właściciel zdecyduje o cenie za wejście, ponieważ tylko on może określić ponoszone koszty. Aplikacja mobilna (zamiast karty) pozwoli wejść do każdego miejsca, gdzie jest system Gymsteer. Do tego użytkownik zostaje w bazie klubu i zachęcony może kupić karnet. Cały software jest za darmo, a do tego zawiera komplet narzędzi do zarządzania, takich jak: kartoteka klientów z profilami, POS i obsługa drukarek fiskalnych, czytnik kart na podczerwień (obsługa karnetów i sklepu), kalendarz, zapisy na zajęcia, płatności online, system powiadomień, centrum komunikacji i wiele innych funkcji.

Uwaga! Rewolucja!

Po sześciu miesiącach od komercyjnego startu mamy ponad 50 tys. użytkowników oraz ponad 160 aktywnych klubów (z czego ponad jedna trzecia korzysta z wersji z płatną subskrypcją, która daje dostęp do statystyk oraz modułu CRM). Jednocześnie wersja płatna oprogramowania jest tańsza od konkurencyjnego średnio o około 30–40 proc. Do końca 2018 roku planujemy ponad 1000 aktywnych subskrypcji. Infrastruktura obiektów na mapie jest kluczowa, dlatego zrobiliśmy rewolucję i udostępniamy od początku 2018 roku darmowy system do zarządzania. Mniejszym obiektom z liczbą klubowiczów do 150 w zupełności wystarcza na prowadzenie biznesu za darmo plus zwiększa dochody bez ponoszenia kosztów. Wersja ze statystykami i CRM jest transparentna cenowo i najbardziej konkurencyjna na rynku.

W interesie każdego naszego partnera w branży fitness będzie posiadanie konta Gymsteer. Główny argument jest taki, że przy zerowych kosztach wzrasta przychód klubu, a przede wszystkim dodatkowa sprzedaż usług na własnych warunkach.

Bądź elastyczny! Dołącz do Gymsteer!

Coraz więcej branż usługowych przechodzi na model „pay per use”. Klienci wolą płacić za realne korzystanie z usług. Nie przepadamy za zobowiązaniami, wolimy rozwiązania elastyczne i dające możliwość szybkiego i szerokiego wyboru. Dzięki Gymsteer możliwe będzie aktywizowanie ludzi, którzy mogliby zacząć przygodę ze sportem, ale nie chcą zapłacić za drogie jednorazowe wejście (czasem nawet kilkadziesiąt złotych), a tym bardziej nie chcą od razu kupić karnetu.

Aplikacja Gymsteer to narzędzie dostępne dla każdego, nie tylko w ramach programu pracowniczego. Według raportu Deloitte do 2022 roku członkami klubów będzie około 4 mln Polaków. Dajmy im możliwość elastycznego trenowania z jedną aplikacją, w każdym klubie w każdym mieście, ale niech o cenie decydują właściciele.
Załóż konto, uzupełnij profil klubu, uruchom płatności online i razem z nami zmieniaj branżę na swoją korzyść. Teraz budujemy infrastrukturę, która jest kluczowa. Z końcem kwietnia 2018 r. zostanie udostępniona aplikacja mobilna dla użytkowników indywidualnych, która rozpocznie duże zmiany. Dołącz do Gymsteer już dziś! Szczegóły na www.gymsteer.com

Stay active!
Zespół Gymsteer

Artykuł promocyjny

- REKLAMA -