Wspieraj klubowiczów w walce z otyłością! Zapisz swój klub do akcji

Pomóż budować lepszy i zdrowszy świat biorąc udział w globalnej kampanii na rzecz walki z brakiem aktywności fizycznej, która odbędzie się w dniach 12–27 marca 2024 r. Zarejestruj swój klub fitness i Let’s Move! Korzystaj ze wsparcia merketingowego, jakie marka Technogym oferuje uczestnikom akcji.

Misją Technogym jest inspirowanie jak największej liczby osób do aktywnego trybu życia, a tym samym wspieranie walki z otyłością. Akcja Let’s Move for a Better World jest największą akcją społeczną, która aktywizuje klubowiczów, zachęca do ruchu nowych podopiecznych, a przy okazji wspiera lokalne społeczności.

Jak poruszyć swoich klubowiczów?

Celem akcji jest uzbieranie jak największej liczby punktów MOVES, które następnie wymieniane są na nagrody. Zmotywuj swoich klubowiczów do ruchu i wspólnie zaangażujcie się w wyzwanie. Każda aktywność zostanie przeliczona na punkty MOVES, które będą zliczone w obrębie całej placówki. Po przekroczeniu wymaganego progu punktów otrzymasz sprzęt sportowy do przekazania wybranej organizacji edukacyjnej, sportowej lub fundacji w Twojej okolicy.

Wygraj nowych klubowiczów, zadbaj o retencję!

Nic tak nie podkręca atmosfery w klubie fitness, jak wspólne wyzwanie. Motywacja rośnie, a to świetnie wpływa na retencję. Szczególnie w marcu, gdy po postanowieniach noworocznych zostaje już tylko wspomnienie. Zachęć swoją społeczność do wspólnego zbierania MOVES, a przy okazji nakręć wzajemną rywalizację w klubie. Najbardziej wytrwałych uczestników nagrodzisz koszulkami sportowymi przekazanymi przez Technogym.

Akcja Let’s Move for a Better World jest także okazją do tego, by zachęcić do ruchu pracowników i beneficjantów firmy, której zostanie przekazana nagroda. Rodzice, których dzieci chodzą do wspomaganej przez Ciebie szkoły, pracownicy placówki medycznej w okolicy czy innej instytucji, którą wspomożesz – każdy z nich jest potencjalnym klientem Twojej siłowni! Zachęć ich do dołączenia do akcji i uczestniczenia w serii wydarzeń towarzyszących.

„Dzięki akcji udało nam się dotrzeć do nowych klientów i zwiększyć świadomość marki na rynku. Poprzez akcję promocyjną w szkole podstawowej zaangażowaliśmy do działania nie tylko naszych klubowiczów, ale również lokalną społeczność. Byliśmy pozytywnie zaskoczeni jak wiele osób włączyło się w wyzwanie” – mówi Sylwia Latkowska ze Studio Treningu  SLFit, które uczestniczyło w akcji w 2023 roku.

To takie proste…

Chcesz włączyć się do akcji i aktywnie promować swój klub wśród lokalnej społeczności? Wypełnij formularz na stronie www.technogym.pl. Zgłoszenia są przyjmowane do 1 marca 2024 r. Następnie wybierz organizację non-profit, szkołę lub placówkę sportową, której Technogym przekaże nagrody rzeczowe (akcesoria sportowe) w przypadku osiągnięcia przez klub wymaganego progu MOVES. W trakcie trwania wyzwania Technogym przekaże uczestniczącym w nim obiektom pakiet koszulek, materiałów marketingowych i wspomoże je promocją.

Let’s Move!

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -