To już ostatni moment. Let’s Move! Dołącz do akcji charytatywnej

Let’s Move for a Better World to największa akcja społeczna w świecie fitness. Co roku uczestniczy w niej nawet 200 tys. osób! Zapisz swój klub i porusz klubowiczów w słusznym celu. Zdobywaj punkty, a następnie wymień je na nagrody dla wybranych organizacji w Twojej okolicy. To ostatnia szansa na rejestrację!

Pomóż budować lepszy, zdrowszy świat biorąc udział w globalnej kampanii na rzecz walki z brakiem aktywności fizycznej, która odbędzie się w dniach 12–27 marca 2024 r. Masz tylko 3 dni na to, by zarejestrować swój obiekt za pomocą formularza i przyłączyć się do wyzwania.

Na czym polega akcja?

Let’s Move for a Better World jest akcją społeczną i marketingową. Każda z uczestniczących w wyzwaniu placówek zbiera punkty MOVES, które są jednostką miary pozwalającą ocenić styl życia na podstawie poziomu aktywności fizycznej niezależnie od płci, wieku i poziomu sprawności. Każde działanie wymagające ruchu jest dokładnie śledzone i monitorowane z pomocą Wearable Technology i/lub technologii Technogym.

Sprawdź na przykładach, w jaki sposób naliczane są punkty MOVES:

  1. Wejście na 5 piętro budynku przelicza się za 50 MOVES;
  2. Energiczny, półgodzinny spacer odpowiada 200 MOVES;
  3. Jeśli zamiast półgodzinnego spaceru zdecydujesz się na bieg, 200 MOVES zmieni się w 400, czyli dwa razy więcej!

Punkty MOVES można zbierać trenując na siłowni, podczas zajęć grupowych, w outdoorze, a nawet w domu! Każda aktywność się liczy, a każde kolejne 1.000.000 punktów MOVES zebrane przez Twoją społeczność uprawnia Cię do odebrania zestawu Wellness Kit. Możesz przekazać go wybranej przez siebie organizacji sportowej w Twojej okolicy.

Technogym wesprze Cię marketingowo!

Let’s Move for a Better World to nie tylko akcja mająca na celu wspieranie lokalnej społeczności, ale również sposób na zwiększenie zaangażowania obecnych klubowiczów oraz zdobycie nowych. Jak pokazują statystyki Technogym podczas ubiegłorocznej edycji, w klubach, które dołączyły do wyzwania odnotowano wzrost liczby wizyt o 26%, a aż 79% managerów zauważyło wzrost zaangażowania podopiecznych. Akcja przełożyła się także na łatwiejsze dotarcie do lokalnej społeczności, co skutkowało 15% wzrostem liczby klubowiczów.

Podczas trwania akcji Let’s Move for a Better World uczestniczące w niej kluby mogą liczyć na szerokie wsparcie od marki Technogym, wiodącego producenta sprzętu fitness na świecie. Obok pakietu koszulek dla klubowiczów otrzymują gotowe materiały reklamowe oraz harmonogram działań. Wyzwanie jest pretekstem do przeprowadzenia akcji tematycznych, a najciekawsze z nich będą promowane w social mediach i artykułach.

Wykorzystaj w pełni potencjał klubu i wspólnie ze swoją społecznością ruszajcie się w szczytnym celu. Przekażcie punkty MOVES na nagrody dla wybranej organizacji w okolicy. Wejdź na www.technogym.com/pl-PL/lets-move/ i przyłącz się do wyzwania.

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -