Wielofunkcyjny Vertimax

Vertimax V8 to wielofunkcyjna platforma do treningu funkcjonalnego, motorycznego mająca zastosowanie w wielu dyscyplinach sportowych. Stosowana jest zarówno do ćwiczeń typowo sportowych, jak i rehabilitacyjnych podczas powrotu zawodnika do aktywności fizycznej po urazie.

System Vertimax wykorzystywany jest do treningu skoczności, pracy nad “startem”, szybkością oraz do treningu opartego o podstawowe, bazowe ruchy a także specyficzne dla danego sportu. Praca z Vertimax pozwala również na pracę nad mocą eksplozywną, w celu poprawy przyspieszenia/hamowania oraz poprawy wyskoku. Platforma Vertimax szeroko wykorzystywana jest w różnych dyscyplinach sportowych np. lekkoatletyka, tenis, badminton, gry zespołowe: piłka nożna, koszykówka, siatkówka. Możliwości pracy z urządzeniem są nieskończone – ograniczeniem jest jedynie brak wyobraźni.

W sklepie internetowym https://matmarco-fitshop.pl ruszyła właśnie promocja platformy Vertimax. PROMOCJA -12% obowiązuje od 01.07 do 31.08.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Źródło; materiały prasowe Matmarco

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ