Matrix Fitness nagrodzony

Na ogłaszanie dobrych wieści nigdy nie jest za późno. Kiedy zwycięzcy Plus X Award zostali ogłoszeni wiosną tego roku, Johnson Health. Tech miało kilka powodów do świętowania. Po pierwsze marka Matrix Fitness zdobyła nagrodę dla Najlepszej Marki Roku 2019.

Matrix najlepszy

Po drugie Connected Solutions firmy Matrix zdobyły dwie nagrody: Najlepszy Produkt Roku 2019 w kategorii Sport i Lifestyle, a także nagrodę Plus X za „Innowacje, design, łatwość obsługi i funkcjonalność. Po trzecie Synca, czyli marka wellness w ofercie Johnson Helth Tech, zdobyła nagrodę Best Brand of the Year w 2019 roku. A po czwarte, kompaktowy fotel do masażu CirC firmy Synca zdobył dwie nagrody: nagrodę za najlepszy produkt roku 2019 oraz nagrodę Plus X za „wysoką jakość, design, łatwość obsługi i ergonomię”

Plus X Award z międzynarodowym i niezależnym panelem sędziów z 25 branż, 23 strategicznymi partnerami i ponad 600 uczestniczącymi międzynarodowymi markami,  jest największą na świecie nagrodą za innowacje w dziedzinie technologii, sportu i stylu życia. To już czwarty rok, w którym marki i produkty Johnson Health. Tech otrzymały te prestiżowe nagrody.

Źródło: materiały prasowe Matrix Fitness Polska

- REKLAMA -