Ulepszony klasyk, czyli brama Life Fitness Dual Adjustable Pulley ze stabilizacją

Dobra wiadomość dla właścicieli klubów fitness i siłowni. Life Fitness, który od wielu lat dostarcza niezawodne i wielofunkcyjne bramy z wyciągiem niedawno zaprezentował swój sprawdzony klasyk – Dual Adjustable Pulley z Systemem Stabilizacyjnym. Ta innowacyjna maszyna łączy wszystko, co ćwiczący doceniali oryginalnej bramie DAP z linii Signature.

Całkiem nowy model bramy DAP umożliwi Twoim klientom wyśrubowanie treningów, dzięki ulepszonym funkcjom zaprojektowanym, aby jeszcze bardziej urozmaicić ćwiczenia i poprawić wyniki treningowe.

Bezcenna stabilizacja – więcej możliwości treningowych

Opatentowana regulowana podpórka stabilizacyjna to największy atut nowego modelu. Ta rewolucyjna funkcja pozwala na stopniowe angażowanie mięśni core, a tym samym urozmaica trening. Przydaje się np. jako podpórka pod pleców podczas intensywnego wyciskania. Można się też o nią oprzeć ćwicząc na jednej nodze. Ta stabilizacja to twój nowy „asystent treningowy”, który dostosowuje się do Twoich potrzeb.

 Swoboda i Płynność ruchu

Na tym nie koniec nowości! Nowa brama DAP ma imponujący zakres ruchu liny wynoszący 3,6 metra, dzięki czemu nigdy nie zabraknie Ci miejsca na te ćwiczenia całego ciała. Dodatkowo, 22 pionowe pozycje prowadnicy z regulacją na łożyskach kulkowych zapewniają niesamowite płynne doświadczenie.

Life Fitness nie zapomniał, co sprawiło, że oryginalna  brama DAP był tak popularna przez ostatnie 20 lat. Nadal znajdziesz przełożenie lin 4:1 zapewniające płynne przejście między lekkimi i dużym obciążeniem  a także zintegrowany schowek, aby utrzymać Twój obszar treningowy w porządku, a Twoje ulubione uchwyty w zasięgu ręki.

Przez ponad dwie dekady brama Life Fitness Dual Adjustable Pulley królowała na siłowniach na całym świecie. Teraz, wraz z dodaniem Systemu Stabilizacyjnego, jeszcze bardziej umacnia swoją pozycję jako najlepszej maszyny do treningu przy wyciągu. Oferuje niezrównaną wszechstronność, wyjątkową wydajność i niezapomniane wrażenia użytkownika. Ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia trenującego.

Chcesz wyposażyć swoją siłownię w ten niesamowity sprzęt. Zapytaj o ofertę: n.nolbert@top-gym.pl

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -