Polis ’99: klub, w którym ideały łączą się z technologią

Sportowe ideały starożytnej Grecji podparte najnowszą wiedzą na temat treningu oraz nowoczesną technologią? Witajcie w nowym studiu fitness Polis ’99.

Polis ’99 – nowy klub w Bolechowicach

Nowy klub w podkrakowskich Bolechowicach jest inspirowany grecką filozofią, w której dbanie o sprawność fizyczną i muskulaturę było nie mniej ważne niż pielęgnowanie duszy. Nazwa “Polis ’99” nie tylko nawiązuje do greckich państw-miast, ale też symbolizuje początek nowego rozdziału, w którym, dzięki wsparciu trenera i nowoczesnej technologii, klubowicze mogą odkryć pełen potencjał ciała i umysłu.

Wewnątrz Polis ’99 nie wieje jednak starożytną nudą, a energia wręcz pulsuje dzięki nowoczesnemu wystrojowi. Nietypowa przestrzeń przykuwa uwagę od pierwszego spojrzenia. Neony i intensywne światła, zmieniające się w rytm muzyki, oświetlają salę, pobudzając do działania i inspirując do przekraczania własnych granic.

Strefa Skill X

W strefie Skill X klienci mają okazję zanurzyć się w świecie innowacyjnych treningów grupowych. Polis ’99 oferuje sesje oparte na sprawdzonej metodzie od Technogym. W ciągu 40 minut intensywnego treningu podopieczni spalają kalorie, budują masę mięśniową i poprawiają kondycję. Dzięki technologii TEAMBEATS monitorowany jest zakres tętna w czasie rzeczywistym, co pozwala na efektywny trening dostosowany do możliwości i celu ćwiczących.

– Chcemy, aby członkowie klubu Polis ’99 osiągnęli swoje cele w sposób zorganizowany, efektywny i przede wszystkim – bezpieczny. SkillX idealnie wpisuje się w tę filozofię, łącząc naukowe podejście do treningu z zaawansowaną technologią. Jesteśmy przekonani, że SkillX jest przyszłością treningów grupowych – mówi Bartłomiej Puchała z Polis ’99.

Strefa Heraklesa

Strefa Heraklesa jest miejscem, gdzie entuzjaści treningu mogą kształtować ciało, budować siłę i poprawić wytrzymałość. Dzięki zestawieniu sprzętu wysokiej klasy z wolnymi ciężarami, jak i technologicznymi rozwiązaniami od Technogym treningi stają się bardziej zróżnicowane, efektywne i dostosowane do potrzeb każdego użytkownika.

W centrum strefy znajduje się Dual Adjustable Pulley Fitness – wielofunkcyjne urządzenie, które umożliwia trening różnych grup mięśniowych, dając użytkownikowi możliwość dostosowania ćwiczeń do własnych potrzeb. Bezpośrednio obok umieszczono profesjonalną klatkę Half Rack Pure Strength doskonałą dla tych, którzy preferują trening z obciążeniem i sztangą.

Oferta Polis ’99 nie ogranicza się jedynie do standardowego sprzętu do treningu siłowego. W Strefie Heraklesa znajdziesz również różnorodne akcesoria, które wzbogacą rutynę treningową. Od zestawu hantli chromowanych Urethane Dumbbells oraz zestawu Kettlebelli, przez gumy oporowe i trx, po różnego rodzaju piłki – do skakania, do rzucania Slam Ball oraz piłka BOSU, które doskonale wspierają trening funkcjonalny, wzmacniający oraz stabilizacyjny.

Strefa Afrodyty

Inspiracją dla utworzenia strefy była Afrodyta, bogini miłości i piękna. W Strefie Afrodyty postawiono na kształtowanie głębokiej więzi między ciałem a umysłem poprzez ćwiczenia, które nie tylko kształtują sylwetkę, ale także wpływają na nasze samopoczucie.

– To miejsce pełne harmonii i wdzięku, dedykowane tym, którzy pragną połączyć trening z relaksem i dbaniem o swoje ciało w sposób holistyczny. Oprócz zajęć ukierunkowanych na poprawę elastyczności i wzmocnienie mięśni, oferujemy także sesje rozciągające oraz zajęcia z zakresu jogi i pilatesu. W Strefie Afrodyty skupiamy się na połączeniu fizycznego wysiłku z duchowym spokojem, by każdy mógł poczuć się pięknie zarówno na zewnątrz, jak i wewnętrznie – mówi Bartłomiej Puchała z Polis.

– Polis ’99 to kolejne miejsce na mapie Polski z koncepcją treningową Technogym SkillX. Ofertę wzbogacają treningi personalne oraz grupowe, co sprawia, że ten model studia cechuje się bardzo wysoką stopą zwrotu. Nawiązywanie klubu do mitologii greckiej idealnie pasuje do tego miejsca, ze względu na holistyczne podejście do klubowiczów. Jesteśmy pewni, że miejsce to odniesie sukces i będzie rozpoznawalne w kraju – mówi Michał Ryters, Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju Rynku B2B w Technogym Polska.

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -