Trening EMS: jakich wyników można się spodziewać?

Jakich wyników można spodziewać się po treningu EMS? 34kg i 162,5cm w ciągu 4 tygodni – oczywiście liczby te nie dotyczą jednej osoby. Ten rezultat pochodzi od 12 szczęśliwców, którzy zostali wybrani, by uczestniczyć w programie Justfit Lifestyle Change.

Celem tego programu było pokazanie zmian, które można osiągnąć w zaledwie 4 tygodnie. Uczestnicy brali udział w 2-3 treningach EMS tygodniowo, zwracając uwagę na zbilansowaną dietę.

Jak działa elektrostymulacja mięśni, czyli EMS?

Mówiąc wprost, urządzenie EMS pozwala na to, czego mózg nie potrafi. Podczas gdy mózg stymuluje tylko większość naszej tkanki mięśniowej, urządzenie EMS jest w stanie stymulować je w prawie 100 proc., co prowadzi do ich lepszej synchronizacji.

Ponadto – w przeciwieństwie do naszego mózgu – urządzenie EMS wykonuje prace mięśniową przy użyciu ciągłych, wysokiej jakości impulsów, bez obciążenia układu sercowo-naczyniowego ani wyczerpania psychicznego. Bezpieczniej zwiększa wydajność niż tradycyjny trening.

Pozytywny wpływ EMS na ludzki organizm

Trening z Justfit EMS ma bardzo pozytywny wpływ na ludzki organizm:

 • Oszczędza czas. Pozwala aby wykonać treningi niezbędne do naszego w zaledwie 3×20 minut tygodniowo;
 • Przyspiesza metabolizm i wspomaga odchudzanie się, ponieważ powoduje wysokie zużycie kalorii w ciągu 24 godzin po treningu;
 • Stymulując pracę mięśni zapewnia lepsze ukrwienie tkanek, dzięki temu skutecznie walczy z cellulitem;
 • Wzmacnia mięśnie głębokie, eliminuje bóle dolnego odcinka kręgosłupa spowodowany siedzeniem i słabymi mięśniami pleców, poprawia postawę;
 • Pomaga w ewentualnych zaburzeniach równowagi i wzmacnia mięśnie szkieletowe.

Justfit EMS jest bezprzewodowym urządzeniem do stymulacji mięśni, które nadaje się do celów treningowych, terapeutycznych, modelujących sylwetkę, jak i do zabiegów kosmetyki estetycznej.

Technologia Justfit oferuje nowe możliwości w zakresie terapii stymulacyjnej. Pomaga zapobiec estetycznym problemom skóry, zaburzeniom ruchu i skutecznie wspiera hipertrofię mięśniową.

Podsumowując, poprzez odpowiednią stymulację urządzeniem Justfit, organizm jest wstanie budować i kondycjonować mięśnie, a w międzyczasie zacząć swoją regenerację i uruchomić procesy samoleczenia.

Jakie wyniki osiągnęły osoby zmieniające styl życia poprzez udział w programie oferowanym przez Justfit?

Liczby jasno pokazują, że uczestnicy osiągnęli znaczne zmiany w krytycznych obszarach i byli w stanie osiągnąć rezultaty zgonie z ich indywidualnymi celami.

 • Masa ciała uczestników zmieniła się w ciągu 4 tygodni między -0,7kg i -7,4kg. Osoba, która najwięcej schudła ważyła -7,4kg mniej jak na początku programu, podczas gdy inni schudli średnio ok. -3,4kg;
 • Masa mięśniowa uczestników zmieniła się między 0,6% i 7,5%, procent tkanki tłuszczowej spadł ok. -1,2% i -11,4%;
 • Największa utrata tkanki tłuszczowej (mierzona w centymetrach) była w krytycznym dla wielu miejscu – w talii. Zmiana wynosiła od 0 cm do -12cm.

W trakcie programu obserwowaliśmy także indywidualne zmiany uczestników i zauważyliśmy kilka wyjątkowych wyników. Niektórzy wyszczupleli, a jeden rozmiar ubrania zmienił się już po pierwszych 2 tygodniach. Stracili -12cm w biodrach, -2.5kg i uzyskali +3% masy mięśniowej.

Uczestnicy ogólnie stwierdzili, że poczuli się o wiele lepiej, byli bardziej zrównoważeni i po ukończeniu programu poczuli się zdrowsi. Podjęli pierwsze kroki w kierunku osiągnięcia swoich indywidulanych celów.

Podnieśliśmy stawkę: wzięliśmy udział w zawodach fitness!

Zachęceni sukcesem programu Justfit Lifestyle Change przyszło nam do głowy, aby zorganizować 6-tygodniowy program przygotowawczy do zawodów fitness w kategorii bikini Justfit Fitmodel World.

Wybraliśmy czterech, całkowicie amatorskich zawodników, którzy przygotowywali się do ich pierwszych zawodów. Naszą wspólną pracę wspomagała doświadczona zawodniczka z kategorii bikini, która także uzupełniła swoją rutynę treningiem EMS 2 razy w tygodniu. 6-tygodniowy program składał się z treningu siłowego połączonego z Justfit EMS, z regularnych ćwiczeń cardio, z nauki pozowania i z spersonalizowanej diety.

Podczas przygotowań, staraliśmy się jak najbardziej wszechstronnie wykorzystać elektryczną stymulację mięśni, koncentrując na indywidulane potrzeby zawodników. Justfit EMS może być używany również do:

 • doprowadzania opóźnionej grupy mięśniowej do normy,
 • wyszczuplania krytycznych miejsc,
 • rozwoju mięśni trudnych do aktywacji,
 • zwiększenia efektywności treningu cardio,
 • lekkiego treningu cardio lub masażu wspomagającego detoksykację,
 • w przypadku braku czasu, skrócenia półtoragodzinnego treningu siłowego do 30 minut.

Po zakończeniu naszego programu, dziewczyny były w doskonałej formie. Osiągnęły świetne wyniki, takie jak redukcja masy ciała o -5kg i utrata 6cm z obwodu ud.

Ogólnie rzecz biorąc, dzięki wspólnej pracy uzyskały znacznie bardziej stonowane mięśnie i zdefiniowaną sylwetkę. Nasza doświadczona zawodniczka i instruktorka Justfit EMS – Beatrix Petri – zdobyła punkty na każdych zawodach wyścigu i wiele złotych medali w sezonie jesiennym.

Artykuł sponsorowany

 

- REKLAMA -