Sieć fitness z kolejnym klubem 24/7. To nie koniec planów

Sieć Just GYM otworzyła swój 32. klub fitness, a zarazem drugi obiekt w Lublinie. Nowy klub ma powierzchnię ponad 2 tys. m kw. i działa w trybie 24/7, także w niedziele i święta.

– Cieszymy się z faktu, iż nasz nowy klub został bardzo dobrze przyjęty przez lokalnych klientów, którzy doceniają jakość naszych placówek oraz nieograniczony dostęp do siłowni o każdej porze dnia i nocy – mówi Paweł Ciszek, Prezes Zarządu Just GYM. – Zgodnie z naszymi standardami oferujemy klientom nie tylko najwyższą jakość sprzętu, ale przede wszystkim infrastruktury, w tym systemów wymiany powietrza i klimatyzacji. Wiemy, że w dzisiejszym mocno konkurencyjnym otoczeniu, to właśnie standard wykonania klubów użytkownicy wymieniają jako ważny element decyzyjny – dodaje.

Węglin Park idealnie wpisał się w potrzeby Just GYM. Oferuje odpowiednią powierzchnię lokalu, dostęp do parkingu dla klientów, ciekawy mix pozostałych najemców oraz dogodną lokalizację po zachodniej stronie miasta.

– Nasz drugi klub w Lublinie zlokalizowany jest po wschodniej stronie w Parku Handlowym Tatary, zatem nowy obiekt jest optymalnym uzupełnieniem naszej oferty. Zgodnie z zapowiedziami kontynuujemy nasz plan ekspansji i 14. marca otwieramy nasz 33 klub, tym razem w Lubinie w parku handlowym Selgros – informuje Paweł Ciszek.

Spółka Just GYM rozpoczęła działalność w 2017 roku. Każdy z jej klubów zbudowany jest z 12 stref łączących się w całość, przy zachowaniu idei open space. Kluby działają w formule 24h/7/365.

- REKLAMA -