Gipara – czas start!

Calypso Fitness, Fitness Academy i Egurrola Fitness Club we współpracy z Gipara Fitness, wdrożyły innowacyjny dla rynku projekt, tym samym otworzyły nowy rozdział dla branży. Wspomniane sieci od dziś wprowadzają swoich klubowiczów w świat Gipara Wear.

 

GIPARA to marka, stworzona przez pasjonatów i praktyków sportu. Produkty Gipara to suma najlepszych pomysłów, wnikliwego badania potrzeb i dziesiątek testów, które potwierdziły ich bezpieczeństwo, ergonomię  oraz osiąganie maksymalnych efektów treningowych. Tworząc od podstaw odzież do ćwiczeń, Gipara łączy piękno z funkcjonalnością. Priorytety marki to nowoczesny design przy zachowaniu elegancji minimalizmu, trwałość i bezpieczeństwo.GIPARA WEAR to kolekcja dedykowana profesjonalistom, dla których sport jest nie tylko stylem życia, ale i filozofią, z którą się w pełni identyfikują. Kolekcja została stworzona dla ludzi silnych, świadomych, sięgających po więcej – mówi Arkadiusz Paszun, prezes IMG SA – właściciel marki Gipara Fitness

 

Przewagą konkurencyjną marki jest innowacyjne i niezwykle precyzyjne dotarcie do grupy docelowej poprzez zbudowanie ścisłej współpracy z klubami fitness. Współpraca opiera się na systemie prowizyjnym gwarantującym operatorom stabilne i rozwojowe źródło przychodu. Wyprzedzając najnowsze trendy sprzedażowe marka łączy szybki i wygodny zakup online na bardzo intuicyjnej i przyjaznej platformie zakupowej, z komfortowym i bezpłatnym odbiorem zakupów w klubie.

– Przez wiele miesięcy nasi trenerzy, w największej tajemnicy, przy współpracy z marką Gipara testowali, konsultowali i udoskonalali zupełnie nową kolekcję odzieży fitness. Z ogromna satysfakcją możemy poinformować, że od dziś jest ona dostępna dla naszych klubowiczów – mówi Arkadiusz Rudnicki, Manager Sportowy Calypso Fitness. – Model biznesowy został przemyślany i przygotowany  w sposób niezwykle korzystny dla obu stron. To idealny przykład projektu win win. Poza aspektem finansowym, dajemy naszym klubowiczom dostęp do wyjątkowych produktów wraz ze stałym rabatem zakupowym co dodatkowo ich lojalizuje.

Kolekcję można oglądać w sklepie online, do którego dostęp uzyskuje się tylko dzięki unikatowemu zaproszeniu, które można otrzymać w recepcjach sieci klubów partnerskich przy okazji treningu (Calypso Fitness, Fitness Academy, Egurrola Fitness Club).

Źródło: materiały prasowe Gipara Wear

 

- REKLAMA -