Trening funkcjonalny z marką HMS

Trening funkcjonalny to bardzo popularna w dzisiejszych czasach forma ćwiczeń. Jego celem jest wzmocnienie wszystkich mięśni, a polega on na imitowaniu ruchów towarzyszących nam w codziennym życiu. Trening funkcjonalny niesie za sobą sporo korzyści. Poprawiamy koordynację, gibkość, zwiększa się również ogólna wydolność organizmu. Zmniejszamy ryzyko kontuzji oraz urazów w trakcie wykonywanych w codziennym życiu czynności. Marka HMS, importer sprzętu sportowego, przedstawia swoje propozycje produktów do ćwiczeń funkcjonalnych.

  • GU06 gumy oporowe – ich zamykający się w okrąg kształt pozwoli zaangażować w wysiłek jeszcze więcej mięśni, co gwarantuje mocny i efektywny trening.
  • WLB piłka lekarska – ćwiczenia z piłkami WLB HMS angażują niemal wszystkie mięśnie ciała, co stanowi idealną alternatywę dla klasycznych treningów zarówno rąk, jak i nóg.
  • WDC power bag – power bag to z jednej strony dodatkowe obciążenia, z drugiej zaś przyrząd, który zmusza ciało do stabilizowania pozycji i utrzymywania równowagi, co oznacza, że do pracy angażowane są mięśnie głębokie.
  • RP02 lina do ćwiczeń – jej prostota i duża skuteczność sprawia, że warto włączyć ten przyrząd na stałe do swojego programu treningowego. W porównaniu do tradycyjnego treningu, lina RP02 HMS pozwala zaktywizować całe ciało.
  • DSC01 skrzynia do ćwiczeń – idealny sprzęt do treningu mięśni nóg, jak również innych partii mięśni. Przewracając skrzynię na różne boki, możemy uzyskać trzy wysokości i dostosować je do poziomu zaawansowania osoby trenującej.
  • KGC kettlebell – przyrząd gimnastyczny o niezwykle szerokim zastosowaniu. Używając go można wykonywać ćwiczenia angażujące praktycznie wszystkie grupy mięśniowe. Zaletą produktu marki HMS jest możliwość wykonywania tzw. ćwiczeń wielostawowych. Aktywują one dodatkowo te partie mięśni, które są często pomijane podczas klasycznego treningu siłowego.

 Więcej na temat oferty marki HMS na http://hms-fitness.pl/

Źródło: materiały prasowe HMS/ Abisal

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ