Regeneracja made by TOP-GYM

TOP-GYM to znany dostawca treningowych maszyn regenerowanych na polskim rynku.

– Specjalizujemy się w regeneracji maszyn treningowych od 2006 r. Oferujemy urządzenia regenerowane cardio i siłowe najbardziej renomowanego producenta i globalnego lidera branży, amerykańskiej marki Life Fitness, a także rowery do indoor cyclingu. Zawsze stawiamy na satysfakcję klienta, dlatego kupując maszyny regenerowane w TOP-GYM, nasz partner dostaje sprawdzony, sprawny i przygotowany do wieloletniej eksploatacji sprzęt. W siedzibie firmy w Siechnicach zawsze z dumą prezentujemy proces regeneracji maszyn treningowych krok po kroku naszym klientom – mówią przedstawiciele firmy.

Regeneracja made by TOP-GYM

Dzięki rozbudowanemu zapleczu logistyczno-technicznemu, powierzchni magazynowej liczącej 6000 mkw., szybko reagującemu serwisowi oraz licznej ekipie pracowników działu technicznego, TOP-GYM oferuje bogaty wachlarz usług dodatkowych, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów – właścicieli klubów fitness oraz innych obiektów sportowych. TOP-GYM oferuje m.in.:
• możliwość indywidualnego doboru kolorystyki maszyn treningowych na życzenie klienta,
• możliwość bezpłatnego przechowania urządzeń w magazynie, w przypadku przesunięcia terminu otwarcia klubu,
• opcję bezpłatnej wymiany uzgodnionej liczby maszyn treningowych w ciągu 6-mcy od otwarcia klubu,
• możliwość przedłużenia gwarancji na indywidualnych warunkach

Jak podkreślają przedstawiciele firmy, to tylko niektóre z bonusów, które inwestor zyskuje dzięki współpracy z TOP-GYM. Więcej o regeneracji maszyn w TOP-GYM http://top-gym.pl/offers/regeneracja-maszyn

Źródło: materiały prasowe TOP-GYM

- REKLAMA -