Trening HIIT z Life Fitness

Po raz siódmy z rzędu trening HIIT uplasował się w pierwszej trójce najpopularniejszych światowych trendów fitness wg ACSM (American College of Sports Medicine). Zapewne nie bez przyczyny. Jak podkreślają eksperci marki Life Fitness, dzięki swojej skuteczności ten rodzaj treningu cardio jest bezprecedensowo popularny na całym świecie.

Intensywnie i efektywnie

Koncepcji i form HIIT jest tak wiele, że każdy klubowicz, sportowiec czy trener znajdą coś dla siebie. Trening HIIT to seria krótkich intensywnych ćwiczeń. I wystarczy 12 minut, by efektywnie potrenować. W obiektach fitness, z uwagi na zwiększone ryzyko kontuzji, podczas grupowego treningu HIIT zaleca się, by sesję nadzorował kompetentny trener.

Cardio z Life Fitness

Jeśli chcesz, żeby twoi klienci wycisnęli jak najwięcej z sesji HIIT, masz w czym wybierać w portfolio marki Life Fitness. Zacznijmy od trenażera SPARC i trzech pozycji treningowych, w których angażujesz inne grupy mięśniowe. A jeśli cenisz wszechstronny trening wypróbuj ergometr wioślarski z oporem wodnym GX Trainer. Możesz też przetestować najmłodsze dziecko w rodzinie Life Fitness – ergometr wioślarski Heat Row. Oprócz wielu nowoczesnych rozwiązań i funkcji, Heat Row ma opór powietrzny oraz magnetyczny.

Zaawansowani docenią rower do indoor cycling IC8, a osoby, którym szczególnie zależy na górnych partiach mięśniowych i mięśniach posturalnych pokochają trenażer UpperCycle GX. Wszystkie te sprzęty fitness są napędzane siłą mięśni użytkownika.

Wymienione maszyny Life Fitness, nie tylko mają atrakcyjny wygląd, są łatwe w obsłudze i z pewnością błyskawicznie zyskają aprobatę trenujących. Bez wątpienia pomogą zbudować formę, wzmocnić mięśnie, poprawić wytrzymałość użytkowników.

Life Fitness oferuje rozwiązania dla każdej przestrzeni i grupy docelowej. Są to modułowe rozwiązania, np. połączenie cardio i treningu siłowego. W ten sposób można zaprojektować różnorodne strefy treningowe cardio, akcesoria, klatkę do treningu funkcjonalnego SYNRGY i moduły Hammer Strength.

Artykuł sponsorowany TOP-GYM

 

 

- REKLAMA -