FIT EXPO w czerwcu 2021

Zarząd Grupy MTP zmienił termin targów FIT EXPO. Zmiana jest konsekwencją obecnej sytuacji epidemicznej w Polsce i na świecie oraz wynikających z niej obostrzeń. Wydarzenie to, zaplanowane na listopad 2020 roku, odbędzie się w dniach 11-13 czerwca 2021 roku.

FIT EXPO: Promocja świadomego i bezpiecznego fitnessu

“Przyjdzie nam spotkać się dopiero pod koniec pierwszej połowy przyszłego roku. Zapewniamy jednak, że zespół FIT EXPO cały czas pozostaje do dyspozycji wszystkich, którzy chcieliby aktywnie włączyć się w przygotowania przyszłorocznej edycji tego wydarzenia. Możecie razem z nami promować świadomy i bezpieczny fitness” – informują organizatorzy imprezy, której kształt w przyszłym roku zdecydowanie wyjdzie poza format klasycznych targów.

#RazemDlaSportu

“Do tej pory wraz z naszymi partnerami, w tym m.in. z Polskim Stowarzyszeniem Treningu Motorycznego oraz Polskim Związkiem Trenerów Personalnych, udało się nam, pod hasłem #RazemDlaSportu, zaplanować wiele rozwojowych inicjatyw. Niewątpliwie będziemy je realizować w czerwcu. Jednocześnie, dodatkowe miesiące wykorzystamy na to, by opracować jeszcze ciekawszy program wydarzeń towarzyszących ekspozycji. Zostanie przygotowany z myślą o potrzebach trenerów, fizjoterapeutów i rehabilitantów. Ale także dystrybutorów sprzętu sportowego, menedżerów klubów fitness, ośrodków sportowych, związków sportowych oraz osób zainteresowanych zdrowym stylem życia” – opowiadają przedstawiciele Grupy MTP.

Już teraz, w imieniu organizatora i redakcji Fitness Biznes, serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w targach, które odbędą się w 2021 roku w Poznaniu.

Źródło: materiały prasowe

Czytaj także o targach FIBO

 

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ