Tłumy i gwiazdy na konferencji GO ACTIVE SHOW

Ewa Chodakowska, Fit Lovers, Daniel Kuczaj, Adrianna Palka, Siostry Bukowskie czy Robert Burneika to tylko niektóre gwiazdy majowego wydarzenia Go Active Show, które wczesnym piątkowym południem pojawiły się w jednej z warszawskich restauracji, żeby opowiedzieć o zbliżającej się imprezie.

Relacja: Monika Mozgała

Na filmie promującym wydarzenie mogliśmy także obejrzeć Joannę Jędrzejczyk, także jedną z gwiazd targów, która jest właśnie na etapie przygotowań do rewanżowej kwietniowej walki UFC i nie mogła pojawić się osobiście w Warszawie oraz Natalię Gackę mistrzynię świata w fitnessie sylwetkowym, a teraz szczęśliwą mamę. Event spotkał się z ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony dziennikarzy, jak i pozostałych osób z branży. Mówiąc krótko, na konferencję przybyły tłumy.

Go Active Show to największe targi sportowe w Polsce. Tegoroczna, już druga edycja, odbędzie się w dniach 18-20 maja w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Wydarzenie ma na celu nie tylko promocję zdrowego stylu życia oraz aktywności fizycznej w Polsce, ale również możliwość wymiany kontaktów i spotkanie osób z tego obszaru biznesu, również spoza Polski. Organizatorzy chcą, żeby GO ACTIVE SHOW było świętem sportu, które przyciąga rzesze fanów ciekawych rozwijającego się rynku fitness i innych form aktywności fizycznej w naszym kraju.

Go Active Show opiera się na pięciu filarach: fitness, kulturystyka, bieganie, sporty extreme oraz sztuki walki, czyli tak naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie.

Oprócz części targowej i wystawowej, odwiedzający majowe wydarzenie będą mogli wziąć udział w treningach z gwiazdami m.in. z Ewą Chodakowską, energetyczną parą trenerów Fit Lovers, pokazie specjalnym treningu naszej mistrzyni Joanny Jędrzejczyk, potrenować z zyskującym w ostatnim czasie na coraz to większej popularności trenerem Qczajem oraz spróbować swoich sił w Polish Spinning event, czyli największym dotychczas w Polsce maratonem spinningowym na hali – aż na 200 rowerów (!).

W Ptak Warsaw Expo znajdą się również takie atrakcje, jak: strefa KSW, Międzynarodowe Zawody Kulturystyczne IFBB Diamond Cup Elite Pro Qualifier,  WKSF World Kettlebell Sport Federation, czyli największe zawody kettlebell w Europie Środkowej, Aqua Mania – I Ogólnopolskie Forum Aqua Fitness, próba pobicia rekordu Guinnessa na trampolinach, Ogólnopolskie Mistrzostwa w Grupowych Zajęciach Fitness oraz Garage Games.

Jestem bardzo szczęśliwa i podekscytowana, że mogę być ambasadorką tego wydarzenia powiedziała Ewa Chodakowska zapytana o swój wkład w tegoroczne targi.
Chodakowska poprowadzi swój trening w formie Choda Games. Zawody Choda Games autorski projekt Chodakowskiej to 7 wyzwań, 7 różnych aktywności, które wymagają nie lada kondycji od biorących w nich udział zawodników. Jednak, jak sama gwiazda wspominała, nie trzeba być doświadczonym sportowcem. W wyzwaniu znajdują się m.in. bieg wahadłowy na 200 m, skoki na skrzynię, jazda na rowerze spinningowym, burpees, ćwiczenia na ergometrze wioślarskim, spacer z kettlami i ćwczenia z piłką lekarską. Zwycięzcą zostanie osoba, która poprawnie wykonana w jak najkrótszym czasie wszystkie ćwiczenia. Nagrody podzielone są na dwie kategorie: kobiety oraz mężczyźni. Jest o co walczyć, ponieważ oprócz produktów od sponsorów, wyjazdu na Tydzień Metamorfozy z Chodakowską, czy zestawów treningowych, nagrodą główną jest czek na 5 tys zł.

My już nie możemy doczekać się tego majowego weekendu. Fitness Biznes jest patronem medialnym wydarzenia.

Zdjęcia: Monika Mozgała/ Dorota Warowna

 

- REKLAMA -