Trening z INNOVATION gym80

Seria maszyn INNOVATION marki gym80 uzupełnia gamę urządzeń z obciążeniem. Dzięki tej linii możliwy jest trening mięśni, które podczas codziennych czynności współpracują ze sobą generując pożądany ruch.

Trening uczący poprawnego wzorca

W tym aktywizującym treningu mięśnie uczą się poprawnego wzorca ruchowego. Trening ten wpływa na poprawę stabilizacji trenowanego obszaru. “Wygodę podczas treningu na maszynach gym80 gwarantuje doskonała biomechanika. Istotne są również wszelkie udogodnienia takie, jak anatomicznie ukształtowane podkładki pod plecy i ramiona, regulowana płyta podnóżka czy beztarciowa prowadnica. Na uwagę zasługują również zastosowane w maszynie do treningu bicepsów dwa niezależne ramiona treningowe o obniżonej masie. Wsparte na łożyskach umożliwiają korektę zaburzeń równowagi mięśniowej” – opowiada o maszynach Rajmund Gola z firmy Aktiv-Vital, dystrybutora urządzeń marki gym80 w Polsce.

Wyjątkowe maszyny od gym80

Producent oferuje opcjonalnie złącze do oprogramowania treningowego gym80 oraz indywidualny dobór kolorów tapicerki i ramy. “Seria zawiera łącznie 11 urządzeń i jest to propozycja na wyposażenie klubu w wyjątkowe maszyny, nawet jeśli możliwości powierzchniowe są ograniczone” – dodaje Rajmund Gola.

Przeczytaj więcej o maszynach cardio gym80

Artykuł sponsorowany Aktiv-Vital

- REKLAMA -