W dniach 23-26 października 2017 w Londynie odbywa się 17. edycja Europejskiego Kongresu IHRSA.

Kongres to doskonała okazja do zdobywania wiedzy, wymiany doświadczeń i networkingu dla  przedsiębiorców z branży fitness.  Podczas czterech dni uczestnicy będą mieli okazje wysłuchać wielu wykładów, brać udział w panelach dyskusyjnych i na zakończenie obejrzeć londyńskie kluby fitness.

Kongres rozpoczął się przeglądem brytyjskiego sektora fitness obejmującym analizę trendów i danych dotyczących ilości klubów, liczby członków, wartości branży i wskaźnika penetracji, która w 2017 roku wyniosła 14,9%.
Podczas wykładów zostaną poruszone zagadnienia związane z wpływem technologii na procesy biznesowe, znaczeniem wielkonałowości w sprzedaży, budowaniem relacji online i offline.

Ważną cześć wydarzenia stanowią zawsze charakterystyka i prognozy związane z kształtowaniem się poszczególnych segmentów rynku, nowych modeli biznesowych czy konsolidacji.

Podczas zapowiadanych wystąpień zostaną poruszone również tematy związane z przywództwem prezentowanym w oparciu o 7 zasad skutecznego lidera i 15 najlepszych praktyk, a także wpływem mediów społecznościowych na sprzedaż i lojalność klubowiczów.

Z pewnością dla wielu uczestników niezwykle ważne będą omawiane trendy i prognozy dla rynku fitness.

Szczegółowe informacje na stronie wydarzenie:

http://hub.ihrsa.org/ihrsa-european-congress

- REKLAMA -