Zamyka się CityFit Sadyba

CityFit w Białymstoku

Jak poinformował Zarząd CityFit Membership, klub CityFit Warszawa Sadyba mieszczący się w centrum handlowym BestMall Sadyba,  zostaje zamknięty. Klub ten otwarto dokładnie rok temu w miejscu po jednym z klubów sieci Pure Jatomi Fitness. Oto fragmentu listu do klientów.

[…] Właściciele klubu robili co w ich mocy, aby zachować dla Was to miejsce. Walczyli o nie mimo, że klub od dłuższego czasu nie osiągał zakładanych wyników finansowych. Do pewnego momentu byli w stanie akceptować taką sytuację, wierząc, że to miejsce z czasem rozwinie się tak, jak inne kluby działające pod szyldem CityFit. Niestety okres, w którym z powodu epidemii klub nie może normalnie funkcjonować, przyczynił się do dalszego spadku jego rentowności.

Jednocześnie chcemy z całą mocą podkreślić, że sytuacja dotyczy tylko tego klubu. Pozostałe kluby działające pod szyldem CityFit są gotowe na ponowne otwarcie w terminie zgodnym z wytycznymi administracji rządowej.
Dlatego jako wyłączny agent sprzedaży karnetów do CityFit zapraszamy do korzystania z innych klubów w Warszawie – z zachowaniem dotychczasowej ceny oraz okresu członkostwa.

Źródło: Facebook CityFit Sadyba
Fot. archiwum zdjęciowe CityFit

- REKLAMA -