Nowy reżim sanitarny – propozycja PFF

Polska Federacja Fitness zaprezentowała proponowany dla branży fitness reżim sanitarny. Z dużym prawdopodobieństwem będzie on obowiązywał od momentu wznowienia działalności przez polskie kluby. Nie jest to jeszcze wersja finalna. Warto jednak zapoznać się z nią przed planowanym na początek czerwca otwarciem.

Propozycja wytycznych

Jak czytamy na stronie Federacji, jest to dokument wypracowany w toku wielotygodniowych rozmów z Ministerstwem Rozwoju, Ministerstwem Zdrowia oraz zaopiniowany i wstępnie zaakceptowany przez Głównego Inspektora Sanitarnego.

Przedstawiciele PFF starali się wziąć pod uwagę postulaty jakie padały również na różnych branżowych forach dyskusyjnych. – Zależało nam aby proponowane rozwiązania nie faworyzowały żadnego sektora naszej branży – dodają.

Jaki reżim sanitarny dla fitnessu?

-Tak jak wspominaliśmy wyżej – nie jest to finalna wersja. Jeśli po zapoznaniu się z dokumentem, będą jakiekolwiek pytania czy sugestie, weźmiemy je pod uwagę oraz przedstawimy ew. aktualizacje do odpowiedniego ministerstwa, zatem zapraszamy wszystkich do komentowania i szerokiej wspólnej dyskusji – mówią przedstawiciele Polskiej Federacji Fitness i zapraszają do lektury dokumentu.

Projekt wytycznych znajduje się pod linkiem: PROJEKT

Źródło: materiały PFF

Fot. Kelly Sikkema/Unsplash

 

Jeśli potrzebujesz środków do dezynfekcji – CLINEX

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ