Precor wycofał się z IHRSA

Marka Precor nie zaprezentuje się na tegorocznej konferencji IHRSA w San Diego. Oto oświadczenie, które wydał prezes Amer Sports, Rob Barker.

Szanowni Klienci i Partnerzy,

Konferencja IHRSA jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i licznie odwiedzanych wydarzeń fitness na świecie. Precor ma to szczęście, że jest partnerem IHRSA od ponad 25 lat. Podjęliśmy jednak smutną decyzję o wycofaniu się z IHRSA 2020. Powodem jest  niedawny wzrost zagrożeń dla zdrowia związanych z korona wirusamem oraz szybko rosnące obawy wyrażane przez naszych pracowników, klientów i partnerów. Ponadto, Gubernator Kalifornii ogłosił niedawno stan wyjątkowy. W tej szybko zmieniającej się sytuacji Precor nadal obsługuje naszych klientów.

Organizujemy lokalne spotkania w siedzibach klientów, a nasze dwa zakłady produkcyjne w Stanach Zjednoczonych funkcjonują normalnie. Jako odpowiedzialna firma nie możemy jednak uczestniczyć w tym wydarzeniu. Będzie nam brakowało Was w tym roku w San Diego, szczególnie że jesteśmy podekscytowani rokiem 2020.

W tym roku pobijemy własny rekord. Będzie to ponad miliard nagranych treningów w chmurze Preva®. Zaprezentujemy też 21-produktową linią  sprzętu siłowego o nazwie Resolute®. Przedstawimy światu partnerstwo firm Preva i Sony Advagym, a także pokażemy Państwu Precor StairClimber. Naszą nieobecność na IHRSA traktujemy jako wyzwanie do zapewnienia alternatywnego doświadczenia, które zapewni jakość, wsparcie i partnerstwo, jakich oczekują Państwo od Precora. Nasz zespół składa się z ekspertów branżowych we wszystkich dziedzinach, którzy zadbają o wsparcie klientów.

Jesteśmy w trakcie przygotowań do serii seminariów internetowych, wprowadzania produktów na rynek online i przygotowania cyfrowych rozwiązań, które będą służyć informowaniu Państwa na bieżąco o wszystkim, co w tym roku wprowadzamy na rynek.

Zapraszam każdego z Państwa osobiście do wzięcia udziału w tych wydarzeniach.

Źródło: materiały prasowe

Fot. archiwum własne

- REKLAMA -