Sodexo w CityFit

Posiadacze aplikacji Andjoy należącej do Sodexo mogą trenować we wszystkich klubach CityFit. To trzeci, po MultiSport i OK System, program sportowy, honorowany przez sieć.

– Powierzchnia treningowa oraz liczba sprzętu oferowanego w naszych 23 klubach, jak również wszystkie innowacje, które wprowadziliśmy w ostatnich miesiącach, pozwalają nam na otwarcie się na dodatkową grupę użytkowników. Mamy pewność, że zapewnimy im komfortowe warunki treningu, a dzięki profesjonalnej obsłudze i pionierskim rozwiązaniom technologicznym będziemy aktywnie wspierać ich na każdym punkcie styku z marką CityFit. – mówi Łukasz Gądek, Członek Zarządu CityFit.

– Andjoy to nowe rozwiązanie od Sodexo, które pozwala użytkownikowi na swobodny wybór takich aktywności, które pozytywnie wpływają na jego poczucie wellbeingu. Może on zdecydować się zamówić zdrowy catering do pracy, wybrać się do kina lub też skorzystać z oferty sportowej. Teraz użytkownicy aplikacji Andjoy mogą korzystać z nowoczesnych placówek należących do sieci CityFit. Prosta w obsłudze aplikacja mobilna zapewnia każdemu użytkownikowi od razu po zainstalowaniu dostęp do wielu miejsc i usług, dzięki czemu może on zadecydować, jaka forma relaksu i dbania o siebie najbardziej mu odpowiada. – dodaje Maciej Bieńkowski, Andjoy Offer Director w Sodexo Benefits & Rewards Services Polska.

Użytkownicy Andjoy mogą korzystać z klubów CityFit po uprzedniej rejestracji online. Aby uzyskać dostęp do klubu muszą potwierdzić wejście w aplikacji Andjoy należącej do Sodexo, a następnie wygenerować kod QR w aplikacji CityFit. Potem wystarczy zeskanować kod w czytniku przy portalach wejściowych. To rozwiązanie zapewnia dostęp do wszystkich placówek CityFit przez całą dobę – również w niedziele, święta czy w godzinach nocnych, kiedy klub działa bezobsługowo.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -