Rusza trzecia siłownia twórcy Runmageddonu w Kielcach

W środę 12 stycznia br. rusza kolejna siłownia twórcy ekstremalnego biegu Runmageddon. Jest to już trzecia lokalizacja w Kielcach, czwarta w kraju.  Po siłowniach przy Kryształowej i Kochanowskiego, przyszedł czas na miejsce do treningu przy Sandomierskiej.

Nowa marka RMG GYM powstała na fundamentach biegu przeszkodowego Runmageddon, który w krótkim czasie skupił wokół siebie setki tysięcy uczestników. Tak jak Runmageddon uzależnił tysiące ludzi od mocnych wrażeń, tak RMG GYM chce uzależnić ich od systematycznej aktywności fizycznej.

Marka RMG GYM rośnie jak grzyby po deszczu

Sieć bezobsługowych butikowych siłowni działających w trybie 24/7, swoją pierwszą placówkę uruchomiła w Kielcach przy ulicy Kryształowej. W krótkim czasie do sieci dołączyła siłownia przy ulicy Kochanowskiego. Trzecia lokalizacja w Kielcach zostanie uruchomiona 12. stycznia o godzinie 16:00 przy ul. Sandomierskiej.

Sieć RMG GYM zaczęła także wkraczać do kolejnych polskich miast. W Słupsku można już korzystać z siłowni, która jest aktualnie adaptowana do wejścia w tryb 24/7.
RMG GYM to odpowiedź na potrzeby lokalnych społeczności. To siłownie i kluby fitness, które mają być blisko mieszkańców. Ich główne zadania to promocja zdrowego stylu życia, angażowanie lokalnych trenerów personalnych oraz umożliwienie treningów o każdej porze dnia i nocy.

Sieć w swoich planach ma już kolejne lokalizacje. Z naszych informacji wynika, że jednym z kolejnych miejsc będzie Elbląg.

Źródło: materiały prasowe

 

- REKLAMA -