Siłownia Angel Stradom: pierwszy taki klub w Polsce!

Stradom House Membership Club to pierwszy w Polsce i jeden z pierwszych w Europie klub, który posiada innowacyjne urządzenia z linii Technogym Biostrength.

Powstała przy jednej z najbardziej reprezentatywnych ulic Krakowa prestiżowa inwestycja Angel Stradom składa się z dwóch budynków – części mieszkalnej zawierającej 133 apartamenty oraz części hotelowej Stradom House. Mieszkańcy obu z nich mają możliwość uzyskania członkostwa ekskluzywnego Stradom House Membership Club.

Inwestycja Angel Stradom – elegancja i minimalizm

Projekt architektoniczny Angel Stradom łączy w sobie minimalistyczne podejście i eleganckie wykończenie przy zastosowaniu najwyższej jakości materiałów. Prestiż inwestycji buduje nie tylko niewielka odległość od Wawelu, ale również otwarcie na jej terenie ekskluzywnego hotelu Marriott z linii Autograph Collection.

Mieszkańcy Angel Stradom oraz pięciogwiazdkowego hotelu chwilę wytchnienia znajdą w klimatycznym Sól Wellness. Z posiadającym 20-metrowy basen nowoczesnym centrum odnowy biologicznej sąsiaduje wyposażona w najwyższej klasy sprzęt Technogym siłownia. To pierwszy w Polsce i jeden z pierwszych w Europie klub, który posiada urządzenia z linii Technogym Biostrength.

– W całym kompleksie Sól Wellness goście mogą czuć się niezwykle komfortowo. Zadbaliśmy o kameralną atmosferę, muzykę dostosowaną do każdej ze stref, oświetlenie o dobranej intensywności i barwie, a także naturalne zapachy oparte na aromaterapii, zapewniając autentyczne poczucie relaksu – mówi Izabela Lis-Ozimek, dyrektor generalna Stradom House.

Technogym Biostrength

Linia Technogym Biostrength wyróżnia się zaawansowaną technologią, ergonomicznym designem i możliwością personalizacji treningów. Czyni ją to doskonałym wyborem dla osób pragnących skutecznie i efektywnie rozwijać swoją siłę mięśniową. To innowacyjna seria urządzeń do treningu siłowego. Dzięki technologii ADL obciążenie automatycznie dostosowuje się do indywidualnych możliwości użytkownika.

– Wyposażenie strefy Sól Fit w sprzęt Technogym to dla nas gwarancja jakości, komfortu i bezpieczeństwa ćwiczeń naszych klientów. Seria Biostrengh to innowacyjne rozwiązanie na rynku. Każde z urządzeń wyposażone jest w multimedialny ekran, na którym w czasie rzeczywistym użytkownicy widzą precyzyjne wskazówki dotyczące zakresu ruchu i tempa. Dzięki automatycznemu dopasowywaniu się maszyn Biostrengh do indywidualnych potrzeb użytkownika, może on jeszcze szybciej osiągać zamierzone cele – mówi Karolina Idzik, Manager Fitness Sól Fit.

Linia Biostrength wykorzystuje system elektronicznego sterowania oporami, który umożliwia płynne i precyzyjne dostosowanie obciążenia podczas treningu. To pozwala na kontrolowany i stopniowy rozwój siły mięśniowej oraz lepsze zróżnicowanie treningów.

– Dzięki możliwości wykonywania ruchu we wszystkich trzech płaszczyznach, urządzenia z linii Technogym Biostrength pozwalają na wykonanie wielostawowego treningu angażującego różne grupy mięśniowe. Przekłada się to na równomierne budowanie masy mięśniowej i lepsze wyniki treningowe – wyjaśnia Michał Ryters, Dyrektor ds. Sprzedaży w Technogym.

Inspirujący design i niesamowity komfort

Wyposażenie siłowni uzupełniły sprzęty z linii ARTIS® Technogym będącej synonimem stylu premium w branży wellness. Sprzęty Artis® zachęcają użytkowników do regularnego ruchu, inspirując zachwycającym designem, doskonałą ergonomią treningu i komfortem ćwiczeń.

Najnowsza linia urządzeń cardio ARTIS Technogym została wyposażona w multimedialne konsole LIVE. Ekrany umożliwiają połączenie z internetem, korzystanie z gier, Netflixa, telewizji i innych ulubionych aplikacji. System TECHNOGYM LIVE umożliwia ponadto dostęp do setek programów treningowych, wirtualnego trenera, tras biegowych i sztucznej inteligencji Technogym Coach.  Do dyspozycji korzystających ze strefy Sól Fit oddano też wioślarza Skillrow. To ergometr, który precyzyjnie imituje naturalny ruch wioseł – a wszystko to za sprawą innowacyjnej technologii Aquafeel.

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/oBWp040-nus?si=shBr1HwZuuo7gEql” title=”YouTube video player” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share” allowfullscreen></iframe>

W strefie cardio nie mogło zabraknąć Technogym Bike: jednego z bestsellerów marki Technogym. Niezawodna konstrukcja, profesjonalna biomechanika opracowana przez Centrum Badawcze Technogym i prekursorski system oporu zapewnia niespotykaną dotychczas płynność i komfort jazdy. To nie wszystko. Multimedialna, 22-calowa konsola pozwala wziąć udział w treningach na żywo, transmitowanych z klubów sieci Revolution by Virgin Active w Mediolanie i 1Rebel z Londynu. Dzięki tym rozwiązaniom jazda na rowerze stacjonarnym staje się zupełnie nowym, pełnym emocji doświadczeniem.

Jedyny taki koncept w Polsce

– Wspólnie z inwestorem chcieliśmy stworzyć wyjątkowe miejsce całkowicie inne od wszystkich. Jest to pierwszy i póki co jedyny koncept w Polsce oraz jeden z nielicznych w Europie, oparty na maszynach siłowych Biostrength, które dostosowują się do każdego ćwiczącego oraz potrafią imitować różny poziom i rodzaj oporu w fazie koncentrycznej i ekscentrycznej ruchu. Miejsce oprócz najnowocześniejszych maszyn siłowych posiada również najwyższą linię urządzeń cardio – Artis. Maszyny posiadają konsolę multimedialną wyposażoną między innymi w treningi z wirtualnym trenerem czy sztuczną inteligencję Technogym Coach, proponującą nam coraz to nowsze wyzwania, aby notować ciągły progres w rozwoju. Mamy nadzieję, że ta wyjątkowa realizacja pozwoli przywrócić i na nowo zdefiniować segment klubów premium na terenie Polski – stwierdza Michał Ryters, Dyrektor ds. Sprzedaży w Technogym.

– Kontynuacja współpracy z marką Technogym to oczywisty wybór dla naszej sieci. Celujemy w prestiżowy sprzęt i rozwiązania, które są w stanie spełnić najwyższe wymagania naszych klientów – potwierdza Karolina Idzik, Fitness Manager w Sól Fit.

Technogym jest ceniony zarówno wśród profesjonalnych sportowców, jak i trenerów. Sprzęt włoskiej marki wyróżnia się doskonałą jakością wykonania, zaawansowaną biomechaniką oraz naukowo opracowanymi rozwiązaniami technologicznymi. Dzięki tym cechom trening staje się nie tylko bezpieczny, lecz także umożliwia maksymalizację efektów ćwiczeń, niezależnie od poziomu zaawansowania ćwiczących. Dodatkowe aplikacje oraz programy treningowe pozwalają motywować do podejmowania aktywności bez konieczności wsparcia trenera.

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -