Technogym LIVE: spersonalizowane doświadczenia treningowe

Utrzymanie motywacji w grupie, której uczestnicy są w różnym wieku nie należy do prostych zadań. Millenialsi nie lubią powtarzać treningów: oczekują zróżnicowanych programów o różnej intensywności i czasie trwania. Starsza od nich generacja X pragnie zarówno efektów, jak i rozrywki. W przeciwieństwie do Boomersów! Ci ostatni wiedzą, że aktywność jest ważna dla zdrowia, ale nie czerpią z niej ogromnej przyjemności. Podchodzą zadaniowo. Jak pogodzić te wszystkie potrzeby? Technogym LIVE zaprasza do różnych form treningu jednocześnie dostarczając spersonalizowanej rozrywki.

Świat wirtualnego treningu pozwoli jeszcze skuteczniej motywować Twoich klientów. W aplikacji Technogym LIVE w jednym miejscu znajdziesz treningi na żywo, outdoors, spersonalizowane plany treningowe oraz rozrywkę. To nowy cyfrowy interfejs użytkownika, który w zabawny i motywujący sposób inspiruje ludzi do uczynienia aktywności fizycznej częścią codziennego życia, a tym samym pozwala im osiągnąć zamierzone wyniki.

Sessions

Technogym Session to treningi z profesjonalnym trenerem na wyciągnięcie ręki. Przed rozpoczęciem sesji treningowej mamy możliwość dostosowania jej do swoich oczekiwań. Wybieramy spośród pięciu różnych programów, kilku czasów trwania aktywności oraz trzech poziomów zaawansowania. Na koniec mamy możliwość wybrania swojego ulubionego trenera, który dostarczy nam wskazówek oraz zmotywuje do wysiłku.

LIVE

Treningi na żywo transmitowane z najlepszych studiów fitness na świecie to dla użytkownika indywidualnego kolejny sposób na zmobilizowanie się do regularnego wysiłku o stałych porach, zaś dla klubów fitness metoda na odciążenie pracujących w nich na co dzień trenerów. Funkcja jest obecnie dostępna jedynie w rowerze Technogym Bike, na którym możemy wykonać trening z instruktorami ze studia Rebel oraz Revolution.

Routines

Multitasking to Twoja codzienność? Podczas wykonywania treningu nie musisz skupiać się na instruktorze ani ilości wykonywanych powtórzeń! Technogym Routines podsunie wskazówki treningowe, które wyświetlają się w tle, podczas gdy będziesz korzystać z ulubionych aplikacji. Technogym Coach czuwa nad przebiegiem treningu na bieżąco informując Cię o kolejnych krokach. Przed przystąpieniem do treningu masz możliwość wyboru nie tylko czasu, programu i poziomu trudności, ale również sprzętu, którym obecnie dysponujesz. Personalizacja pozwala na tworzenie indywidualnych planów treningowych wykorzystujących wszystkie dostępne urządzenia i akcesoria.

Outdoor

Trenuj w dowolnym miejscu na świecie pokonując dodatkowe kilometry dzięki zapierającym dech w piersiach krajobrazom. Biegi przez Barcelonę, trasy w Alpach czy nawet drogi przy polach ryżowych teraz są na wyciągnięcie ręki. Krajobrazy na ekranie przesuwają się adekwatnie do szybkości biegu czy też jazdy na rowerze. W trakcie trwania wysiłku możesz śledzić swoje tętno, a na koniec treningu sprawdzić rezultaty.

Personal entertainment

To opcja dla tych, którzy zamiast skupiać się na treningu wolą obejrzeć serial na Netflixie lub posłuchać muzyki. Wystarczy zalogować się do ulubionych aplikacji i włączyć je przed rozpoczęciem treningu. Technogym LIVE ma również możliwość łączenia się z aplikacjami zewnętrznymi i smartwachami.

Możliwość personalizacji treningu, energia i wskazówki najlepszych trenerów z całego świata oraz możliwość korzystania z ulubionych aplikacji dostarczających rozrywkę – to wszystko sprawia, że Technogym LIVE z powodzeniem może stać się wirtualnym trenerem w domu oraz asystentem trenera na siłowni, który zmotywuje podopiecznych i zwiększy retencję w Twoim klubie.

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -