Udoskonalona oferta sprzętu do ćwiczeń w TOP-GYM

TOP-GYM, obecny na rynku od 17 lat autoryzowany dystrybutor Life Fitness, oferuje pięć wariantów cenowych. Dostarczamy do siłowni maszyny fabrycznie nowe oraz te poekspozycyjne. Nowością natomiast są 3 poziomy odnowienia maszyn. Różnią się ceną i okresem gwarancyjnym. Dział regeneracji to nasza wizytówka od samego początku istnienia firmy. Odnowiony sprzęt fitness w TOP-GYM, to bezpieczna inwestycja. Jeśli wolisz wynająć sprzęt i płacić stałe niskie raty miesięczne, skorzystaj z najmu długoterminowego FIT-CREDIT.

1. Pełna regeneracja sprzętu cardio i siłowego

Maszyny Life Fitness po pełnej regeneracji wyglądają i pracują jak nowe. Pełna regeneracja w naszej firmie oznacza: diagnostykę i demontaż maszyny (surowca) według listy kontrolnej: regenerację i wymianę części mechanicznych, układów elektromagnetycznych i elektronicznych, pomalowanie w komorze lakierniczej maszyny na dowolny, zamówiony kolor, oraz rekonstrukcję lub wymianę tapicerki. Potem maszyna jest montowana i przechodzi test kontroli jakości. Udzielamy 36 miesięcznej gwarancji. Dowiedz się, jak TOP-GYM regeneruje maszyny treningowe. 

2. Regeneracja bez obróbki wizualnej (lakierowania)

Jeśli zależy Ci przede wszystkim na funkcjonalności sprzętu fitness, ta opcja różni się od pełnej regeneracji tym, że dostajesz maszyny w tradycyjnym kolorze, bez koloru na zamówienie i tapicerki. Poza tym tak odnowione maszyny treningowe przechodzą identyczną procedurę, jak przy pełnej regeneracji. W tej opcji również udzielamy pełnej gwarancji 36 miesięcy. Od niedawna oferujemy także pakiety maszyn cardio Life Fitness, w oryginalnym kolorze fioletowym (magenta), które możesz wykorzystać w Twoim klubie. Ceny są konkurencyjne. Zapytaj nasz dział sprzedaży o pakiety maszyn

3. Maszyny używane bez regeneracji – najtańsza opcja

Sprowadzamy używane urządzenia treningowe z klubów fitness w Europie. Są w dobrym stanie, gotowe do eksploatacji. Czyli dostajesz je dokładnie w takim stanie, w jakim przyjechały do naszej firmy. To jest najtańszy wariant cenowy, ponieważ nie regenerujemy ich w naszym warsztacie. Udzielamy na maszyny “AS IS” gwarancji 6 miesięcy.

Zbudujmy razem coś silnego i niezawodnego. Masz pytania o ofertę regeneracji?
Zadzwoń koniecznie +48 668 018 040
Interesuje cię najem długoterminowy, zadzwoń + 48 696 71 70 70
www.top-gym.pl

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -