Pierwszy klub duńskiej sieć LOOP Fitness otwiera się w Polsce

Duńska sieć LOOP Fitness otwiera pierwszy klub w Polsce. Z prostego i efektywnego treningu, trwającego zaledwie 24 minuty, skorzystać będzie można już od 10 października na warszawskim Mokotowie.

 

LOOP Fitness to duńska sieć butikowych klubów. To miejsce dla osób, które chcą pozostać w formie i nie mają czasu na długie, skomplikowane treningi, a także cenią sobie przytulne wnętrza i przyjazną atmosferę – w duchu filozofii hygge czyniącej Duńczyków najszczęśliwszym narodem na świecie.
Klub zostanie otwarty 10 października przy ulicy Cybernetyki 10 w Warszawie. Gościem specjalnym, który dokona przecięcia wstęgi pierwszego klubu w Polsce, będzie Ambasador Danii Ole Egberg Mikkelsen. Inauguracyjny trening poprowadzi Adam Wiercioch, srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w szermierce.

Dla pierwszych klientów sieć przygotowała promocję: członkostwo w pierwszym miesiącu kosztować będzie jedynie złotówkę. Później miesięczny karnet open bez zobowiązania na dłuższy okres zakupić będzie można za 139 złotych. Dodatkowo pierwsi klubowicze otrzymają specjalne prezenty powitalne od LOOP Fitnes.

Program treningowy LOOP jest treningiem typu HIIT, czyli intensywnym treningiem interwałowym, który jest idealny dla osób chcących poprawić swoją kondycję, wzmocnić całe ciało i spalić nadmiar tkanki tłuszczowej. W każdym z klubów maszyny do ćwiczeń siłowych oraz treningu cardio ustawione są w okręgach. Trening można rozpocząć w dowolnym miejscu w kręgu i przejść do następnej maszyny za każdym razem, gdy wybrzmi dźwięk oznaczający zamianę miejsc. Pomiędzy zamianami jest 45 sekund. Po 24 minutach trening jest już skończony – szybko, skutecznie i bez czekania na zwolnienie maszyn jak na klasycznej siłowni.
Dzięki swojej prostej, intuicyjnej formule program treningowy LOOP jest dobry zarówno dla osób aktywnie trenujących jak i tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z treningami.

O LOOP Fitness
LOOP Fitness to największa sieć butikowych klubów fitness w Danii, teraz dostępna także w Polsce. Poznaj 24-minutowy trening obwodowy w duchu hygge.
Więcej informacji: lloopfitness.pl

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ