QCZAJ ambasadorem Orangetheory Fitness

Znany z nietypowego poczucia humoru i góralskiego akcentu trener szybko zyskał popularność i podbił serca setek tysięcy osób, w szczególności kobiet. Teraz QCZAJ, którego znakiem rozpoznawczym jest hasło: „Ukochoj sie!”, zostaje ambasadorem Orangetheory Fitness, nowej na polskim rynku sieci klubów fitness prosto z USA.

– Na co dzień ukochuję ludzi. Staram się motywować jak to tylko możliwe, jednak i ja potrzebuję czasami skupić się tylko i wyłącznie na sobie. Przychodząc do Orangetheory Fitness wiem, że przez godzinę skupiam się na treningu i ćwiczę w 100% – mówi QCZAJ.

Orangetheory Fitness to popularny w USA, interwałowy trening całego ciała, który w Polsce pojawił się pod koniec zeszłego roku. Ten rodzaj personalnego treningu w grupie, oparty o fazy pracy serca, ukochało już niemal milion osób na całym świecie m.in. w Stanach Zjednoczonych, Australii, Nowej Zelandii, Japonii, Niemczech, Wielkiej Brytanii czy Hiszpanii. Za sukcesem Orangetheory Fitness stoi prosta obietnica – nawet do 1200 kcal spalonych w niecałe 60 minut. Dzięki opatentowanej metodzie ćwiczeń z wykorzystaniem pulsometrów, ponad milion Klubowiczów w 23 krajach realizuje marzenia o wysportowanej sylwetce.

– Uwielbiam ćwiczyć interwałowo, stąd, gdy pojawiłem się na treningu Orangetheory Fitness wiedziałem, że będę w swoim żywiole. Kontrola tętna przez cały czas, opieka trenera i możliwość patrzenia na swoje postępy na ekranie sprawiają, że czuję się jak na personalnym treningu ćwicząc w grupie. – dodaje QCZAJ.
– QCZAJ jest wulkanem pozytywnej energii, z sercem otwartym na ludzi. Pokazuje, że niezależnie od aktualnej sytuacji i warunków, zawsze można i trzeba zawalczyć o siebie, swoje zdrowie i samopoczucie. Misja Daniela jest spójna z ideą marki Orangetheory Fitness w Polsce. My również, poprzez pomarańczowe treningi, chcemy dawać naszym Klubowiczom siłę do tego, aby mogli czerpać więcej z życia. – mówi Radosław Jarmuła, odpowiedzialny za wprowadzenie marki do Polski.

Do tej pory sieć otworzyła dwa studia w Warszawie, na Mokotowie i Wilanowie. W ciągu najbliższych lat planowane jest otwarcie w sumie 30 klubów, w największych miastach Polski.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -