Profesjonaliści dla profesjonalistów

Wielkimi krokami zbliża się III edycja targów Go Active Show. Już w maju 2019 spotkamy się w Ptak Warsaw Expo, by wziąć udział w tym niepowtarzalnym evencie, skupiającym w jednym miejscu biznesmenów, profesjonalistów oraz miłośników aktywnego stylu życia. – Dlaczego nasze targi są wyjątkowe? Przede wszystkim dlatego, że naszym celem jest organizacja niestandardowego wydarzenia łączącego klasyczne targi z panelem edukacyjnym i jedynym w swoim rodzaju eventem sportowym. Niepowtarzalna formuła oraz najnowsze trendy – to idee, którymi kierujemy się organizując już III edycję tych Targów Sportowych – mówią organizatorzy.

Co nas czeka w 2019 roku? Oczywiście przede wszystkim SHOW, ale także KONFERENCJE i WARSZTATY. Jeśli pracujesz w branży sportowej lub planujesz rozpocząć swoją przygodę ze sportem, będziesz miał okazję skorzystać z fachowej wiedzy profesjonalistów. Już teraz organizatorzy zapowiadają następujące wydarzenia towarzyszące targom:

• Seminarium „Kryteria powrotu do sprawności fizycznej po urazach narządu ruchu”,
• Konferencja „Baseny Polskie” dla managementu obiektów sportowych, hoteli i spa,
• Kongres dla Managerów Branży Fitness i Trenerów Personalnych,
• Profesjonalne certyfikowane szkolenia i warsztaty dla instruktorów, trenerów rekreacji i sportu,
• Profesjonalne szkolenia i warsztaty dla fizjoterapeutów i rehabilitantów.

Jako patron medialny imprezy, zapraszamy do udziału w największych targach sportowych w Polsce – Go Active Show, które odbędą się 24-26 maja 2019. Udział w targach przedstawicieli branży sportowej jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji. Zarejestruj się już dziś! https://goactiveshow.pl/rejestracja-b2b/

- REKLAMA -